Apartman Dairesinde Beslenebilen köpekler

'Sosyal Konular' forumunda Yasemin tarafından 14 Mar 2014 tarihinde açılan konu

 1. Apartmanda Beslenebilecek Köpek Cinsleri nelerdir?

  Apartmanda köpek beslemenizde bir sıkıntı yoksa apartman dairelerinde beslenebilecek köpek cinslerinden hakkında blgiler bulabilirsiniz aşağıdaki yazımızda.

  Poodle – Kaniş

  Üç tip Poodle vardır. Oyuncak, minyatür ve standart.Poodlelar çok zekilerdir ve bu özellikleri onları kolay eğitilebilir köpekler listesinde üst sıralara taşır. Çok sosyal köpeklerdir ve insanların etrafında olmaya bayılırlar.

  kanis-.

  Chihuahua

  “Oyuncak diye tanımlanan ufak bir tür köpektir. Oldukça neşeli ve pozitif enerjili bir köpektir. İnatçı olduklarından güçlü bir lider ararlar.

  chihvahua.

  Pug

  Puglardaki “mutlu hal dış görüntüsü kadar karakterine yansımıştır ve bulaşıcıdır. Çok oyuncu olan bu tür zekası sayesinde de kolayca eğitilebilir. Yine de, köpek eğitimi seanslarını kısa tutmazsanız kolayca sıkılabilirler.

  PUG-CİNSköpek.

  Bichon Frise : Küçük tür bir köpektir ve yumuşak tüylere sahiptir. Sahibine tam anlamıyla tapar. Çok sessizdir ve bu yüzden de apartman yaşantısına uygun bir cinstir.Sürekli neşeli ruh hali sizi içine çeker, oldukça zeki olmasından dolayı kolay eğitilebilir. Oldukça sosyal köpeklerdir.

  bichon-.
   
Yükleniyor...