Arda için müthiş iddia

'Spor Gündemi' forumunda cCasT tarafından 25 Eyl 2010 tarihinde açılan konu

 1. Arda Turan,ReaL Madrid,MesuT ÖziL

  Arda Turan'ın çok konuşulan "Real Madrid'e gidiyor" olayının gerçek yüzü ortaya çıktı.

  Futbol kamuoyunu geçtiğimiz transfer döneminde uzun süre meşgul eden “Arda Turan yurtdışına gidecek mi?” sorusu aydınlandı. Transferin son 2 gününde İspanyol A.Madrid’den 11 milyon Euro’luk resmi teklif alan Arda’nın aslında bir dev tarafından istendiği ama transferin ne yazık ki gerçekleşmediği ortaya çıktı.


  MOURINHO İKNA ETTİ

  Mourinho’nun Real Madrid’e gidişinin ardından hem sol tarafta hem de orta alanda ofansif olarak oynayabilecek bir isim arayan İspanyol devi, Dünya Kupası’nda parlak bir performans sergileyen Mesut Özil’in peşine düşmüştü. Ama Mesut’un kulübü Werder Bremen bu transfer için zorluk çıkartıyordu. Gökmen Özdemir'in Vatan'daki haberine göre Mourinho’nun menajerliğini yapan Jorge Mendez Real Madrid’in Werder tarafından zorlandığını görünce Türkiye’de ortağı Ahmet Bulut’un oyuncusu Arda Turan ismini masaya koydu.

  Real Madrid de ciddi ciddi Arda’nın kasetlerini isteyerek bu transfer için nabız yoklamaya başladı. Transferin 14-16 milyon Euro aralığında bitebileceği bile konuşuldu. Real Madrid Başkanı Perez’in “Oyuncuyu çok tanınmıyor, ben hiç izlemedim” dediği Arda için iknayı, kasetleri izleyip Arda’yı çok beğenen Mourinho yaptı.

  EMRE'NİN HABERİ VARDI

  Werder Bremen transferin bitimine 15 gün kala inadından vazgeçti ve Mesut Özil’i 17 milyon Euro’ya Real Madrid’e verdi. Böylece Arda’nın Real Madrid transferi de masada kaldı. Bütün bu gelişmelerden hem Arda’nın hem de Ahmet Bulut’un F.Bahçe’deki oyuncusu Emre Belözoğlu’nun haberi vardı. Arda transferin gerçekleşme ihtimaline karşın hep sessiz kaldı. Emre ise F.Bahçe’deki arkadaşlarına “Arda her an Real’e gidebilir.. İş bitti bitiyor” diyerek süreci heyecanla takip etti.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 6 May 2013
Yükleniyor...