ArdaTuran İnternetteki Resimlere İsyan Etti

'Spor Gündemi' forumunda Wish tarafından 6 Şub 2009 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]

  Eski sevgilisiyle özel fotoğraflarını internette gören futbolcu Arda Turan isyan etti: "Bunları sızdıranlar özel hayatıma hiç saygı duymayan kişilerdir"..

  Galatasaray takımının başarılı oyuncusu Arda Turan, futbol hayatının dışında özel hayatıyla gündeme gelmekten geri kalmıyor. İki yaz üst üste Bodrum'da yaptığı kaçamaklarla objektiflere yakalanan hatta "Bu Arda Çok Formda" başlıklarıyla haber olan ünlü futbolcu bu kez 1.5 yıl önce aşk yaşadığı model Nazlı Öztürk ile ev ortamında samimi şekilde çekilmiş pozlarıyla konuşuluyor. Berk Bulgulu isimli bir elektronik posta adresinden tüm internet sitelerine gönderilen fotoğraflarda Turan, eski sevgilisi Nazlı Öztürk'le öpüşürken görünüyor.

  YAYINI DURDURMADI
  Ünlü futbolcu fotoğrafların internet sitelerinde yayınlanmasının ardından yaptığı açıklamada isyan etti. "1.5 yıl öncesine ait bu fotoğrafların internet sitelerine düşeceğinden gece haberim oldu. Yayını durdurmaya çalıştım, başaramadım. Şu an beraber olduğum kız arkadaşım da bu durumdan haberdar. Kaldı ki; ne ben ne de fotoğraftaki arkadaşım evli değiliz. İnsanın geçmişinde bir kız arkadaşı ile bu tarz görüntülerinin olması son derece normal. Bu fotoğrafları sızdıranlar özel hayatıma saygı duymayan kişilerdir. Kimler olduğu ortaya çıktığı takdirde haklarında hukuki işlem başlatılacaktır" dedi.


  """Bu konuda siz ne düşünüosunuz sevgili forumdas ailesi
   
 2. Cevap: ArdaTuran İnternetteki Resimlere İsyan Etti

  Fotoğraf çekmeyi iyi biliyormuş :D

  Sağol abla emeğine sağlık
   
 3. Cevap: ArdaTuran İnternetteki Resimlere İsyan Etti

  Bu fotografları sızdıran kesin arkadaşlarından biridir. Bunalr özel fotograflar.Demekki sevgili Ardanın çok düşmanı varmış...Tabi bu ünlülerin gündemde kalmak için yapmayacakları yok bu da o oyunlardan biri olabilir...
   
 4. Cevap: ArdaTuran İnternetteki Resimlere İsyan Etti

  Sevgilisi sızdırmıştır baska kimse de olamaz bu fotoğraf.
   
 5. Cevap: ArdaTuran İnternetteki Resimlere İsyan Etti

  Ardacımı çekemeyenler yapmıştır.. kendi de diyor ya yıllar öncesine ait die.. Ne işi var şimdi nette o fotoğrafların..Kesin çekemeyenler yapmış kesin..:f106: Zaten Arda'nın gündeme gelmek için böyle şeyler yapmasına gerek yokki..O zaten gündemdee..:f40:
   
Yükleniyor...