Arda'yı ikna edemedi!

'Spor Gündemi' forumunda Büsra tarafından 23 Eyl 2009 tarihinde açılan konu

 1. Adnan Polat'ın vermediği Arda için "15 dakika başbaşa görüşelim ikna ederim" diyen Aziz Yıldırım, yıldız futbolcu ile buluştu! Peki ne konuşuldu?

  Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Galatasaray Başkanı Adnan Polat’tan bir süre önce istediği ve ret yanıtı aldığı Arda Turan ile İstinye Park’da bir araya geldi.

  İş, sanayi ve spor dünyasının önemli isimlerinin bulunduğu ortamda Masa Restaurant’da Aziz Yıldırım’ın Galatasaray Kaptanı Arda Turan ile yaptığı sohbet çevre masaların da dikkatinden kaçmadı.

  Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın yanı sıra Futbol Federasyonu Milli Takımlar Sorumlusu Levent Kızıl’ın da bulunduğu masada oldukça neşeli görünen Galatasaray Kaptanı Arda Turan’ın şampiyonluk ve liderlik konusundaki düşünceleri ve esprileri herkesi güldürdü.

  Fenerbahçeli Semih Şentürk de masanın yanında geçerek selam verirken sarı kırmızılı takımın kaptanı Arda’nın Ramazan Bayramı’nı kutladı.

  Milli Takımlar Sorumlusu Levent Kızıl, İstinyepark’da tesadüf bir buluşma olduğunu belirterek “Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve Galatasaray Kaptanı Arda Turan sporun içindeki isimler. Bizleri beraber görenler bir şey çıkarmasın. Biz her zaman bir araya gelir sohbet ederiz” dedi.

  NE KONUŞTULAR?

  Arda Turan: “Başkanım, bayramınızı kutlarım, verin elinizi öpeyim...”

  Aziz Yıldırım: “Sağol evladım, senin de bayramın kutlu olsun. Keyfin nasıl?”

  Arda Turan: “Teşekkür ederim başkanım. Maçı kazandık, mutluyuz. Sizin takım da, bizim takım da kötü oynuyor, ama kazanıyoruz.”

  Aziz Yıldırım: “Siz 10. haftaya kadar kazanmaya devam edin bakalım!” Arda Turan: “Sadece 10. haftaya kadar değil, ilk yarının sonuna kadar kazanmaya devam başkanım...”

  Aziz Yıldırım: “Söyle bakalım bize ne zaman geliyorsun?”

  Arda Turan: “Galatasaray’da mutluyum, taş yerinde ağırdır başkanım”
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 4 May 2013
Yükleniyor...