Aşçıoğlu İnşaat personel alımı 2010

'Sosyal Konular' forumunda YAREN tarafından 29 Oca 2010 tarihinde açılan konu

 1. Aşçıoğlu İnşaat 2010 işçi alımı, 2010 Aşçıoğlu inşaat, 2010 Aşçıoğlu Grubu personel alımı, 2010 Aşçıoğlu Grubu memur alımı

  [​IMG]

  1975 yılından bugüne başarılı birçok projeye imza atan ve inşaat sektörünün başarılı firmalarından biri olan Aşçıoğlu İnşaat, Hüseyin Aşçıoğlu tarafından kurulmuş.

  Yılların deneyimiyle hareket eden Aşçıoğlu İnşaat, sektörde güvenilir bir firma olarak bilinmektedir.Gelişen dünyadaki istekler, ihtiyaçların karşılanabilmesii ve inşaat sektöründeki yenilikleri buluşturmayı hedefler.

  Aşçıoğlu inşaat, İstanbul’un çeşitli bölgelerinde devam eden projeleri ile konforlu, rahat, huzurlu ve sorunsuz bir yaşam sürebileceğiniz konutlarına yenilerini eklemektedir.
  Deneyimli ve uzman kadrosuyla, sizlerin beğenilerinden yola çıkan Aşçıoğlu İnşaat, geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

  Kurulduğu günden itabaren sektörün başarılı firmalarından biri haline gelen ve yaptığı projeler ile kendini her zaman kanıtlamış olan Aşçıoğlu İnşaat yeni projelerini sizlerle buluşturmak için yoluna devam etmektedir.

  Aşçıoğlu Grubu Bin kişi işe alacak.
  Gayrettepe’de başladacakları proje için mimar, iç mimar, mühendis, makine mühendisi, elektrik mühendisi, harita mühendisi, muhasebeci, satış sorumlusu, inşaat ustası, düz işçisi alınacak.

  İş başvurusu için tıklayınız..

   
Yükleniyor...