Aşkı Anlatan Hediyeler

'Ansiklopedik Bilgi' forumunda Yasemin tarafından 16 Kas 2013 tarihinde açılan konu

 1. Aşkı en güzel biçimde anlatan hediyeler nelerdir.Evet sizce nelerdir ben bir kaç örnek hediye seçeneği hazırlaıdm fakat sizlerden de bekliyorum sizin için aşkı en güzle anlatan hediye nedir.Bu konuyla ilgili paylaşımlarınızı konumuzun cevap bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

  Aşkı Analatan hediyeler neler olabilir örneğin sevgilinize olan aşkınızı anlatmak için ona güzel bir video hazırlayabilirsiniz sizin sesinizden güzel romantik bir şarkı seslendirebilir ona onu ne kadar çok sevdiğinizi şarkılarla anlatabilirsiniz.Bu şekilde olmaz ben örneklerle aşkı anlatan hediye seçenekleri görmek istiyorum diyorsanız işte sizlere Aşkı en güzel anlatan hediye seçeneklerinden sadece bazıları.

  Örneğin Aşkı anlatan en anlamlı saate ne dersiniz.Bu saatin üzerine İsim yazdırabilirsiniz bu romantik saat sevgilinizin çok hoşuna gidecektir emin olabilirsiniz.

  [IMGALT=https://forumdaslar.com/upl/uploads/askiniza-sevginizianlatanbirsaat-48479.jpg]askiniza-sevginizianlatanbirsaat-48479[/IMGALT]

  Ayrıca sevgilinize aşağıda gördüğünüz gibi bir kupa alabilirsiniz.Aşk insanın gözünü kör ediyor gerçekten. Sizin de gözünüz sevgilinizden başkasını görmüyorsa sevgilinize bu kupayı hediye edebilirsiniz.

  [IMGALT=https://forumdaslar.com/upl/uploads/aski-anlatan-hediyeler-12915.jpg]aski-anlatan-hediyeler-12915[/IMGALT]

  Kalp şeklindeki minik sabun parçacıkları ile sevgilinize mis kokulu bir hediye verebilirsiniz. Hem hediyenin büyüğü küçüğü olmaz diyorsanız bu sizin için ve sevgiliniz için çok hoş ve romantik bir hediye seçeneği olabilir.

  [IMGALT=https://forumdaslar.com/upl/uploads/aski-anlatan-hediyeler-36154.jpg]aski-anlatan-hediyeler-36154[/IMGALT]

   
Yükleniyor...