Asus Zenbook

'Teknoloji' forumunda Masal tarafından 6 Tem 2012 tarihinde açılan konu

 1. Asus Zenbook Nerede Satılacak


  Asus Zenbook Özellikleri  ASUS, Microsoft Türkiye ve Turkcell düzenledikleri ortak basın toplantısıyla ASUSun Zenbook serisi ultrabooklarını daha uygun koşullar altında müşterilere sunacaklarını açıkladı. ASUS Zenbooklar Microsoftun Windows 8′e yükseltme imkanı sunan Windows 7 işletim sistemiyle birlikte Turkcell İletişim Merkezleri aracılığıyla kullanıcılarla buluşacak.

  İşin içinde Turkcellin de bulunması ASUS Zenbook satın alanlara her yerde Turkcell 3G üzerinden internete bağlanma fırsatının sunulacağı anlamına geliyor. Microsoft Türkiyenin katkılarıyla Windows 8′e yükseltme imkanının sunulacak olması Windows 8 çıkacağı için su sıralarda bilgisayar satın almaya çekinen kitle için ikna edici bir unsur olabilir.

  ASUS ZENBOOK gelişmiş teknoloji ve incelikli bir işçiliğin benzersiz birleşiminden oluşmuştur. Taşınabilir bir bilgisayarın sürekli serin, şık, güçlü olmasını ve muhteşem görünümü ile diğer tüm özelliklerin harmanlanmasını sağlamak için sürekli çalışan mühendisler ve tasarımcılar tarafından yaratıldı.

  Ön tarafta 3mm arka tarafta ise sadece 9mmlik kalınlığı ile incelikle işlenmiş bir tasarıma sahip. Uçlarda ince, orta bölümde ise yuvarlak formu sayesinde güçlü bilgisayar bileşenlerini de barındırdığından hem görünüm hem de kullanım için ideal bir tasarım sunuyor. Tasarım ve gücü dengeli bir şekilde bir araya getiren ASUS ZENBOOK UX21 modeli 1.1 kg ve UX31 modeli ise sadece 1.3kg ağırlığında.

  ASUS ZENBOOKun gövdesinde kullanılan son derece incelikle işlenmiş aluminyumun birçok avantajları var. Sıradışı görünümün yanı sıra, aluminyum hafifliği ile kolayca taşınabilir, sağlam ve dayanıklı bir Ultraboo sunuyor.
   
Yükleniyor...