Asus zenfone selfie inceleme

'Teknoloji Haberleri' forumunda Züleyha tarafından 16 May 2016 tarihinde açılan konu

 1. Züleyha

  Züleyha Site Yetkilisi


  Asus zenfone selfie inceleme

  Asus zenfone selfie inceleme

  Zenfone 2 tasarımına sahip, fakat selfie konusunda muhteşem 13 megapiksel ön kamera ile desteklenen bir cep telefonu satın almak isteyen kişiler Zenfone Selfie’yi değerlendirmeye alabilirler.

  Selfie, cep telefonlarına bir süredir yön veren bir akım olmaya devam etmektedir. Yalnızca bu doğrultuda geliştirilen pek çok cep telefonu modeli görmekteyiz piyasalarda. Diğer taraftan amiral gemisi telefonların da selfie akımından son derece etkilendiği görülmektedir. Şuan elimizdeki modelse, en başta selfie’yi odaklı olanbir cep telefonu modeli olma özelliği taşımaktadır.

  Asus zenfone selfie özellikleri
  Geçtiğimiz haftalarda yeni Zenfone ailesini tanıtıma sunan Asus’un “selfie” akımı için öne sürdüğü Zenfone Selfie modeli, performansı ile de üst- orta segment arasına konumlanan bir model olarak düşünüebiliriz. Tasarımı ile Zenfone 2’nin izlerini çok büyük ölçüde üzerinde taşıyan cep telefonu, fiyatı ile ise hemen söyleyecek olursak biraz pahalı durumda olduğu söylenebilir. Fiyat etiketine bakıp Zenfone Selfie serisini yargılamayalım. 4 GB RAM’li Zenfone 2’nin yanında daha pahalı kalması ile dezavantaj oluşturduğunu görebiliriz.

  Hemen söyleyelim: Asus Zenfone Selfie, büyük ve kalın bir cep telefonu modeli olarak karşımıza çıkar. Son dönemde sürekli incelen cep telefonu profillerinin tersine hareket eden Asus, sadece Zenfone Selfie’de değil, diğer yeni tanıtıma sunduğu tüm Zenfone modellerinde kalın bir profili tercih etmeye devam ediyor. Her ne kadar arka kısmı ele oturan kavisli bir yüzey olsa da, açıkçası firmanın bu kalınlıkta ısrar etmesinin sebebine anlam vermemekteyiz. Diğer yandan telefon ağır da 10.8 mm’lik bir kalınlığın sahibi olan Zenfone Selfie, tam 170 gram ağırlığında.
   

Yükleniyor...