Atiye Deniz Kimdir Resimleri

'Biyografi' forumunda Merve tarafından 2 Mar 2012 tarihinde açılan konu

 1. Atiye Deniz Hakkında Bilgi, Fotoğrafları
  Atiye Deniz Hayatı, Resimleri


  Annesi Hollandalı, babası Türk olan Atiye Deniz 22 Kasım 1988 yılında Almanyanın Bremen şehrinde doğdu. İlkokul öğreniminin ilk yarısını Bremende, ikinci yarısını İzmirde okudu. Daha sonra birer yıl A.B.D ve Hollandada okuyan Atiye Deniz Fransada da kısa bir süre eğitim aldıktan sonra Bremende liseyi tamamladı.

  Türk ve Avrupa kültürü ile yoğrulan kimliği ve yeteneğiyle Atiye Deniz dünya medeniyetlerinin buluştuğu ülke olan Türkiye topraklarına ayak bastı. Çok kısa bir zamanda çalışmalarıyla sesini tüm dünyaya duyurdu. Bu iki kültürün birleşimi, üstün yeteneği ve Türk kalbinin duygusal güzelliğiyle, Türk Orient müziğinin notalarını Rnb ve Soul müziğinin notalarıyla birleştirerek farklı bir müzik ortaya çıkardı. Böylece olağanüstü bir kolaja imza attı. Aileden gelen müzik kültürü ve babasının çaldığı darbuka tınıları, sahip olduğu muhteşem müzik ritminin yakalanmasını sağladı. 6 yaşında piyano derslerine başlayan Atiye Deniz, on yaşında ünlü Bulgar piyanisti ile müzik çalışmalarını sürdürdü. Aldığı müzik dersleri ile kendi müziğini, bestesini ve sözlerinin çoğu kısmını tek başına yazan Atiye Deniz, Dont Think adlı parçası ile kısa bir süre içinde Youtube sitesinde 2 milyonu aşkın kişi tarafından izlendi.

  3 yaşından itibaren aldığı dans dersleri ile vücut dilini geliştiren Atiye Deniz, olağanüstü dansı ve egzotik sesiyle birçok insanı büyülemeye devam ediyor. Hayat felsefesi olarak hayvanlara ve çevreye çok büyük bir önem veren Atiye Deniz, değişik ülkelerde yaşamanın getirdiği farklı kültürlerin zenginliği ile 5 dili rahatlıkla konuşabiliyor.


  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]  alıntı
   
Yükleniyor...