Aziz Yıldırım FB TV'de Bombaladı

'Spor Gündemi' forumunda zamaneanne tarafından 19 Ara 2012 tarihinde açılan konu

 1. Aziz Yıldırım'dan Şok Sözler


  Uzun süredir sessiz kalan Aziz Yıldırım FB Tv'de katıldığı programda şok sözler etti. Yıldırım'ın özellikle "Galatasaray son dönemde Fenerbahçe'ye karşı psikolojik üstünlük kurdu" şeklindeki yorumlara yanıtı çarpıcıydı: "Psikolojik üstünlüğün Galatasaray'a geçmesi için, Galatasaray'ın bizi 6-0 yenmesi lazım"

  İŞte Yıldırım'ın birbirinden çarpıcı sözleri:


  "GALATASARAYLILAR KADIKÖY'E GELEMEYECEK"

  Yasakların kaldırılması için müracat yaptıklarını, Türkiye'de barış ortamının sağlanması için böyle bir başvuruda bulunduklarını ifade eden Yıldırım, sözlerini şöyle sürdürdü: "Amigoların çoğu, statlarda birbirlerine küfür ediyorlar ancak dışarıda kol kola geziyorlar. Bizim müracatımızın reddedilmesi, bizi hayal kırıklığına uğrattı. Söylemde herkes 'yasak kalksın' diyor ama icraata gelince kimseden ses çıkmıyor. Biz Fenerbahçe olarak bu olaylarda samimiydik. Ama karşı taraflar, arkada başka şeyler konuşulduğu için destek vermediler."

  Fenerbahçe Başkan Vekili Abdullah Kiğılı'nın Galatasaray derbisi sonrası yaptığı "Valilik izin verirse onlar Kadıköy'e gelebilirler, biz istiyoruz" şeklindeki açıklamayı da yorumlayan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım "Abdullah Bey'in söylediği söz tamamen iyi niyetli. Fenerbahçeliler bilsin bunu. Ama önümüzdeki maça hiçbiri (Galatasaraylılar) gelemeyecek"

  "MEIRELES'E ÖMÜR BOYU CEZA VERSİNLER!!!"

  Meireles'in Galatasaray maçında gördüğü kırmızı kart için ise Aziz Yıldırım "Bu ülkede hakem raporu sızdırıldı. Meireless için 8-10 maç ceza diyorlar. Ömür boyu men versinler. Adam kariyeri boyunca kırmızı kart görmemiş, burada cezalandırılıyor. Hiç haketmediği tavırları Türkiye'de görüyor. Fenerbahçe üzerine oynanan oyunlara izin vermeyeceğiz." şeklinde konuştu.

  "ŞİKE YAPTIĞIMIZA İNANIYORSA FENERBAHÇE ÜYELİĞİNDEN İSTİFA ETSİN"

  Şike davası savcısı Fikret Seçen'i Fenerbahçe'ye kendisinin üye yaptığını hatırlatan Başkan Yıldırım, istifa çağrısında bulundu: "Kendisi bu kulübün şike yaptığına inanıyorsa, üyelikten istifa etsin. Böyle konuşmalarla yargıyı etkilemeye çalışıyorlar. Yargının hiçbir noktasında talebimiz olmayacaktır, bizim için yargı olayı kapanmıştır."diye konuştu.

  [​IMG]
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 12 May 2013
Yükleniyor...