Babalar Günü Mesajları 2013

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 29 Oca 2013 tarihinde açılan konu

 1. En Güzel 2013 Babalar Günü Mesajları  Babalar gününe özel muhteşem mesajlar sizlerle sizlerde bu özel günde Babanız için güzel bir mesaj arıyorsanız buradaki mesajlar tam sizlere göre Babalar Günü Özel Mesajlar 2013..


  Sen hep güçlü bir çınar gibisin.. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim.. Çünkü bana hep güç verirsin.. Babalar günün kutlu olsun Babacığım..

  Her zaman söylemesem de biliyorum aslında babamın onu ne kadar çok sevdiğimi bildiğini.. Ve ben ne kadar karışık cümleler yazsam da hepsini deşifre edebileceğini.. Çünkü o benim Babam..

  Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, bu gün sadece senin..Babalar Günün Kutlu Olsun..

  Dünyadakı çiçeklerın En Güzeli Güldür Güllerin En Güzeli ise Sen Günün Kutlu Olsun Babacığım Seni Çok Seviyorum

  Sen Allaha Dılenen Dilek Göklere Uzanan Ellerimsin Sen Gözümden Süzülen Yaş Düşüncem Hasretimsin Sen Anlatmak isteyipte Anlatamadığım, Kelimelerle ifade Edemedığım Biricik Canım Babamsın

  Mesafeler Ne Kadar Uzun Olursa Olsun Sevgisini Her Zaman üzerimde Hissettiğim Dün De Bügün De Yarın Da Hep Yüreğim Kadar Yakınımda Olan Babacığım Senı çok Seviyorum Babalar Günün Kutlu Olsun..


  Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim sevgili babam...

  Ben İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Babalar günün kutlu olsun Babam..

  Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun Babacığım..

  Dünyanın en yakışıklı babasına, seni çok seviyoruz, babalar günün kutlu olsun..!

  Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla... Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Babalar günün kutlu olsun.

  Babalar günün kutlu olsun dünyanın en iyi en yakışıklı babası...

  Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum baba...

  Seni Çok Seviyorum Sen dünyanın en iyi babasısın canım babam. Babalar günün kutlu olsun..

  Her zaman söylemesem de biliyorum aslında babamın onu ne kadar çok sevdiğimi bildiğini.. Ve ben ne kadar karışık cümleler yazsam da hepsini deşifre edebileceğini.. Çünkü o benim BaBaM..

  Sen güçlü bir çınar gibisin.. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim.. Çünkü bana hep güç verirsin.. Babalar günün kutlu olsun...

  Babacığım Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, bu gün sadece senin..Babalar Gününü Kutlarım..


  Tüm Babaların babalar günü kutlu olsun sevgiyle kalın...

  [​IMG]
   
Yükleniyor...