Balık burcu yorumu ekim 2015

'Kadınca' forumunda Demet tarafından 28 Eki 2015 tarihinde açılan konu

 1. 2015 Ekim ayı Burç yorumlar
  Balık burçlular Eylül Ayında yaşanan ay tutulmasının etkilerini Ekim ayının ilk haftasında hissetmeye devam edecekler.Geçmişle ilgili konular size iz bırakan meseleler sık sık aklınıza gelebilir. Beklediğiniz ödemeleri, alacakları, borçları,tahsil edebilirsiniz. Bu ay vergi,kredi,nafaka gibi konularda yine gündeminizde olacaktır.

  balik-burcu.png
  İlişkinizdeki paylaşımlara, maddi manevi desteklere ihtiyaç duydunuz bir dönemdesiniz. 5- 8 Ekim tarihleri arasında özellikle ilişkilerinizde bir takım yanlış anlaşılmalar aklınızın izninizle fazlasıyla bulandırabilir.Özellikle ilişkiler alanınızda mücadele etmenizi gerektiren durumlarda karşılaşabilirsiniz.
  Bu dönem gerçekleri görmekte iyiyi ve kötüyü ayırt etmekte zorlanabileceğiniz için önemli kararları, ciddi konuşmaları ,13 ekim sonrasına ertelemeniz çok daha destekleyici olacaktır.

  Balık burçları Özellikle 5- 8 Ekim tarihleri arasında açık enerjiniz düşebilir, konsantre olmakta belli bir konuya odaklanmakta zorluk çekebilirsiniz, bu dönem sağlığımıza çok dikkat etmeniz sakarlıklara ve kazalara mahal vermemek adına, eğlendiğiniz ve keyif aldığınız aktivitelere daha fazla vakit ayırmanız yararlı ve destekleyici olacaktır. 13 ekimde Terazi burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor merkür retro su boyunca ertelediğiniz bütün kararları hayata geçirmek ve yeni fikirlerinizi uygulamak açısından çok güzel bir dönemde olacaksınız. Bu dönem tabiki ortak işler ortak projeler gündeme gelebilir, çok farklı bir alanda yaşayacağınız için bu etkiyi biraz ölümü ve yeniden yakından deneyimleyebilirsiniz ancak, bu ölüm dediğiniz şey bütün özelliklerini yada size zarar veren bütün alışkanlığınız geride bırakarak yeni bir sayfa açmanızı, yeniden küllerinizden doğmanız anlamını taşıyacaktır. Bu evreye geliş sürecinizde çok ani gelişmelerle ve şaşırmanıza neden olan olaylarla birlikte gerçekleşebilir.
  Balık burçları İlk etapta sürpriz gelişmeler biraz dengelerinizin sarsılmasına neden olsada, hemen akabinde farklılıklarınızın yükselmesinde olaylara karşı daha modern ve daha radikal yaklaşımlar sergileyebilmenize yardım edecektir. 15- 20 ekim tarihleri arasında özellikle ilişkilerinizde bir takım fikirsel çatışmalarda iğneleyici konuşmalar gündeme gelebilir bu dönem sizin de yine bu tarz yaklaşımlar da bulma ihtimaliniz yüksek olacağı için önemli kolları sonraki günlere ertelemeniz çok daha yararlı olacaktır. 27 Ekimde boğa burcunda bir dolunay gerçekleşecek bu dolay ile birlikte iletişiminiz haberleşmek fazlasıyla ön plana çıkacaktır.
  Özellikle 23 Ekim tarihinden itibaren rehber rüyalar görebileceğiz çok önemli bir süreç başlıyor bu dönemde rüya günlüğü tutmanız, rüyalarınızı not etmeniz çok daha farklı ve güzel bir deneyim yaşamanıza yardım edebilir. Bu dolunay özellikle yakın çevre ilişkilerinizin, yolculukların,seyahatlerin akrabalarınızla olan diyaloglarınızın ön plana çıkacağını gösteriyor. Çok etkileyici konuşmalar yapabilir kendinizi güzel bir şekilde ifade edebilirsiniz. Uzun süredir beklediğiniz haberlerde yine bu dönem karşınıza çıkabilir.