Başak Burcu Aşk Hayatı 2011

'Kadınca' forumunda Wish tarafından 26 Nis 2011 tarihinde açılan konu

 1. 2011 başak Burcu Aşk Hayatı
  Rezzan Kiraz Başak burcu aşk hayatı


  [​IMG]

  Uranüs gezegeni bu dönemde, evlilik konusunda benzersiz ve alışık olmadık kişilere yöneleceğinizin bir göstergesi olabilir. Mükemmel bir uzlaşma veya tam bir anlaşmazlık içeren evlilik hayatınız da olabilir. Kendiniz ve eşiniz geleneklere uymayan ve herşeyi ile sizde şok uyandıran bir kimse de olabilir. İlişkinizde özgürlük meyliniz kuvvetlidir ve ortak bir anlaşma zemininiz olmayabilir. Yine ilişkide bulunduğunuz kişi tarafından oldukça çekici bulunabilirsiniz. Sizi inanılmaz bir şekilde yakışıklı yada güzel bulabilir. Beraberliğinizde ortaya çıkan benzersizlik başka insanların da karşınızdaki kişiyi anlamamasına neden olabilir. Sizin harika bulduğunuz ve mutlu olduğunuz bu ilişki, diğer insanlar tarafından oldukça itici gelebilir. İlişkisi olmayan Başaklar bu süreçte geleneksel olmayan çok ilginç insanlarla tanışabilirler.


  Yine bu dönemde, beraberliklerde karşınızdaki insanı kontrol etme ihtiyacı size zararlar getirebilir. Ani ve beklenmedik dönüşümler olasıdır. Kimi zaman taraflardan biri diğerinden uzun bir süre için uzaklaşma ihtiyacı duyabilirler. İlgisizlik tipindeki bu ilişkide bu durum mesafeli uzun ayrılıklara neden olabilir. Aslında beraberlikte aradığınız heyecan ve çarpıcılıktır. Kendinize ruhen ve mantıken karşı çıkacak bir eş istersiniz. Yaratıcı, eksantrik, orjinal ve sempatik bir kişi sizi şiddetle kendine çekebilir.Evliliğe yaklaşımınız oldukça idealist ve ütopik değerlerde olabilir. Bazı zamanlarda ise birlikte olmayı istediğiniz kişinin öncelikle sizinle arkadaş olmasını beklemek te görülecek etkiler arasındadır. Bu süreçte en büyük tehlike kişilerin birbirlerine karşı üstünlük savaşına girmeleridir. Tolerans, işbirliği ve birinizin digerine özgürlük hakkı tanımasıyla bu etkiler en aza indirilebilinir.

  Uranüs yine bu dönem içinde, özgür ilişkiler ve çarpıcılık merakı da getirebilir. Evlenmeden beraber olma, yada arkadaşça birliktelik, sürekli kısa ayrılıklar ve yeniden biraraya gelmeler ve her biraraya gelişte inanılmaz şekilde çoğalan tutku ve bağlılık, ardından tekrar ayrılıklar gibi.. Nikahı kelime olarak bile duymayı kesinlikle istememe, bütün kurulan ilişkilerde heran bitecekmiş gibi tavırlar içinde olma halleri görülebilir. Sizinle beraberlik kuranlar, düzensiz birliktelik yaşadıklarını ve birtürlü sizin özgürlüğünüzden vazgeçemediğinizi ve bunun sonucunda hep acı çektiklerini söyleseler de, sizden ayrılmaya kalksalar da, eninde sonunda yine size döndüklerini ve hiç kopamadıklarını belirtirler.

  Çünkü sizin karizmanız yada hoşluğunuz ve sıradışı haliniz onları büyülemiştir. Siz birlikte olduğunuz zamanlarda ilişkinize canlılık, çeşitlilik ve heyecan getirdiğiniz için başkasının sizden kopması da mümkün olmamaktadır. Size önerim bu etkilerin bilincinde olarak, çok zorlu ilişki sorunları yaşamak veya yaşatmaktansa, bir insana bağlanmak için isteksizliğıniz olsa da ve mutlaka bağımsızlık deseniz de, yine de bir beraberliğe başlarken daha dikkatli ve daha tutarlı olunuz ve karşınızdaki insanı da üzmemeniz gerektiğini biliniz. Çevrenizde değişken ve güvenilir olmayan bir kişi olarak anılmayı istemeyeceğinizi umuyorum.

  Rezzan Kiraz​
   
Yükleniyor...