Başkan kızların öğretmenine soruşturma.

'Haberler' forumunda Büsra tarafından 2 Şub 2010 tarihinde açılan konu

 1. Bu iki küçük kız Türkiye'yi ayağa kaldırdı, Milli Eğitim yerinden zıpladı!.

  Bursa'nın Orhangazi ilçesinde okuyan sınıf başkanı Havva Mutlu ve yardımcısı Gizem Bera Yüksel'in viedo görüntüleri sinternette ve televizyonlarda izlenme rekorları kırarken görüntüleri çeken öğretmen Cemal Aykaç hakkında Bursa İl Millli Eğitim Müdürlüğü soruşturma açtı.

  Soruşturma, öğretmenlerin öğrencilerini kullandığı gerekçesiyle açıldı. Cemal Aykaç'ın kaydettiği görüntülerde sınıfta kendilerini dinlemeyen arkadaşlarına serzenişte bulunuyorlardı. Öğretmen Aykaç, kaydettiği görüntüleri kendi kızlarıyla paylaşmış, kızları da görüntüyü video paylaşım sitelerine koymuştu.

  Bir anda Türkiye genelinde tanınan kızlar, bir televizyon şovuna da konuk olmuştu. Kız öğrencilerden biri hakaretamiz bir ifadeyle Bursa Valisi'nin izin vermediği için öğretmenlerinin programa katılamadığını söylemişti. Soruşturmanın bu sözlerden sonra açıldığı öne sürülüyor.

  Milliyet.
   
 2. Cevap: Başkan kızların öğretmenine soruşturma.

  doğru olan yapılmış aslında...herkes küçük kızları izledi onların söylediklerini dinledi ve bir anda denildiği gibi izlenme rekorları kırıldı ancak yapılan olay yanlış...sınıf içerisinde görüntüye alıp medyaya kadar ulastırmak...
   
Yükleniyor...