Bebeğinizin cinsiyetini öğrenin

'Bebek Bakımı' forumunda YAREN tarafından 8 Eyl 2009 tarihinde açılan konu

 1. Bebeğin cinsiyeti nasıl anlaşılır
  Bebeğin cinsiyetinin belirlenmesi
  Bebeğin cinsiyeti nasıl öğrenilir
  Bebeğin cinsiyeti ne zaman öğrenilir

  Çocuk bekleyen anne ve babalar, doğal olarak doğacak bebeklerinin öncellikle sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmesini ister.Fakat yine de her zaman bebeğin cinsiyeti konusunda bir tercihleri de vardır.
  [​IMG]

  Günümüzde çok çeşitli yöntemler, cinsiyetin hamilelik öncesinden de belirlenebileceğini göstermektedir.

  Bunlardan en bilineni Doktor Landrew B.Shettles'in senelerce yaptığı araştırmalar sonucu yayınlarından da gördüğümüz yumurtlama (üreme) zamanın ayarlanma metodudur.

  Shettles'in tıbbi çalışmaları erkek ve dişi hormonlarını taşıyan spermlerin yumurtayı döllenme zamanlarının tespitinin erkek ve kız çocuk oranlarını büyük ölçüde etkilediği yönündedir.
  Bu araştırmalara göre erkek geni taşıyan spermler hızlı ve kısa ömürlü oldukları için döllenme zamanının doğru olması halinde sonuç kaçınılmazdır.

  Buradan da anlaşılıyor ki; sanılanın tersine, erkek çocuk sahibi olmak bilimsel olarak imkansız değildir. ''Bonie Family Planning Aile Planlaması'' cihazı ile cinsiyet belirlemede sizin de rolünüz olabilir.

  Ancak şunu bir kez daha yinelemeden geçmemek gerekir: "Sağlıklı bir nesil yetiştirmek, onların cinsiyetine bağlı değildir."

  www.bebekistiyoruz.biz Aile Planlaması hakkında gerekli bilgileri vermektedir.

  Bundan sonra doğum yapmak istemiyorsanız yine Bonie Family Planning’i kullanmalısınız. Özellikle korunmanız gereken günlerin tespiti çok önemlidir.
  alıntı