Bedeli neyse ben öderim

'En Güzel Şiirler' forumunda immortal_anqel tarafından 3 Eyl 2008 tarihinde açılan konu


 1. :f19::(:f196:
  Bir duygunun esiri aklım, sadece delicesine yaşamak var seni seninle. Özgürlüğün pençesinde kıvranırken düşüncelerim hep sen varsın düşüncelerimde. Sen, gözlerimdeki hayal, bakışlarımdaki tutarsızlık, sen gecem, sen gündüzüm gibisin. Bir yolun başındaki kararsızlığımsın. Başlamak istediğim ama bir o kadar korktuğum bir yol. Seni istiyorum geceler boyu karşımda, korkmadan dokunmak sana. İçimdeki yangınların ötesinde sarılmak hiç bırakmamacasına.


  GİT...  Git artık sen bana çok gibisin. Kahvemin kokusuna sinme, aynada seni görmek istemiyorum. Sesini de al git başımdan. Gecelerde seni istemiyorum.
  Yok, hayır GİTME...  Gidersen yıkılır bu gönül. Seni ister, sarhoş bir eda ile bakarken başkalarına. Yok, GİTME. Her şey senin olsun, sen bende kal lütfen. Beni bırakırsan paramparça olur dünyam. Kurduğum sırça köşk yıkılır hayallerimle birlikte.  Ama hayır GİT.  Git ki sana alışmışlığım son bulsun. Artık kokunu burnumda hissetmek ve bununla yaşamak istemiyorum. Aldığım havaya seni sığdırmak, yediğim ekmeğe sen gibi bakmak istemiyorum. Al anılarını da çek git benden.  GİTME…  Gitme gidersen yok bedenim, ben yokum. Canımda can gibisin. Senin gitmen benim yok olmam demek. GİTME bedeli neyse ben yine öderim
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 3 Eyl 2008

 2. tesekkürler
   

 3. çok teşekürler... Şimdi kalsınmı gitsinmi????:f20::f20::f20:
   

 4. Arafda kalmak kadar zor birşey yok sanırım. Gitmeli ya da kalmalı. Ama gitmek dillendikten sonra gitmesi daha iyi.
   

 5. ' Sesinide al git başımdan '

  Zor birşey ya... Gitse bir türlü kalsa bir türlü...!
   

 6. en son gitme dendiğini göre gitmemesi lasım
   

 7. :f30::f30::f30:
   

 8. Gitme gidersen yok bedenim, ben yokum. Canımda can gibisin. Senin gitmen benim yok olmam demek. GİTME bedeli neyse ben yine öderim

  çok güzel bir sonuç ah Chemist ah baksana ne diyor bedelini ben ödüycem yeterki gitme diyor sende hala soruyorsun gitsin mi gitmesin mi diye :f1:
   

 9. yav o gitsede senin bırakmaya niyetin yok
  karamsarlık hiç de iyi bi duygu değil ama sen yinede sıkıca tut
  bence ölede yapıyon zaten :))
   

 10. Yazar Pek bi kararsızmış gitsinmi kalsınmı?
  Emeğine sağlık
  Paylaşım için teşekkürler.
   

 11. çok güzeldi emeğinize sağlık
   

 12. sevdim bunu aynı benim durumum teşekkürler immortal_anqel
   

Yükleniyor...