Beren Saat biyografisi beren saat kimdir

'Biyografi' forumunda EyLüL tarafından 11 Eki 2012 tarihinde açılan konu

 1. Beren Saat Biyografi  Beren Saat Kimdir Kısaca Hayatı

  Oyuncu Beren Saat 26 Şubat 1984 Gümüşhane doğumlu dizi oyuncusudur.Beren Saat Gümüşhaneli oyuncu beren saat babasının mesleğinden dolayı ankarada doğdu Ted Ankara Koleji mezunu.Başkent Üniversitesi'nde işletme konusunda ihtisas yaparken Türkiye'nin Yıldızları adlı, aktör ve aktris yetiştirip hafta sonu performanslarını değerlendiren yarışma programına katıldı.

  [​IMG]

  Beren Saat Bu programla birlikte yıldızı parladı. Yarışma programının ekibinde bulunan Tomris Giritlioğlu'nun kardeşi,ona Beren'den söz edince televizyon dizilerinin aranan yüzlerinden biri haline geldi. İlk başrolünü Aşka Sürgün dizisinde oynayan oyuncu sonradan bir dönem dizisi olan Hatırla Sevgili'de ikinci başrolünü sergiledi. En son olarak ve hala devam eden Halid Ziya Uşaklıgil´in eserinden uyarlanan Aşk-ı Memnu da oynamaktadir. Bu dizide Bihter karakterini canlandırmaktadır.

  Beren Saat Dizide Kıvanç Tatlıtuğ'un canlandırdığı Behlül karakteri ile yasak aşk yaşaması büyük ilgi görmüştür. Aşk-ı Memnu'daki rolü sayesinde Türkiye'nin en popüler oyuncuları arasında kendine yer bulmuştur.Beren Saat'in İlk sinema deneyimi Güz Sancısı olan Saat, Tomris Giritlioglu ile tanıştığından dolayı rol için teklif aldı ve bir kaç senedir bu filmin çekilmesini beklediğinden dolayı filme uzunca birsüre hazırlandı.

  Beren Saat'in En güzel resimleri için Tıklayınız
   
Yükleniyor...