Beren Saat Kimdir Resimleri

'Biyografi' forumunda zamaneanne tarafından 3 Ara 2012 tarihinde açılan konu


 1. Beren Saat Resimleri


  Türk televizyon dizilerinin aranan ismi ve güzelliğiyle ün salan Beren saat; 1984 Ankara doğumludur.Sporla uğraşan bir aileden gelen Saat'in, bir abisi vardır. İlkokul, Lise ve Üniversite eğitimini Ankara'da almıştır.


  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  TED Ankara Koleji mezunu olan Beren Saat, Başkent Üniversitesi'nde işletme konusunda ihtisas yaparken arkadaşlarının desteğiyle, Türkiye'nin Yıldızları adlı oyuncu yetiştirip hafta sonu performanslarını değerlendiren yarışma programına katılmıştır. Yarışmada beğeni toplamayı başararak 2. olmuştur.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Kariyeri boyunca çeşitli rollerde izleyici karşısına çıksa da, Aşk-ı Memnu dizisindeki "Bihter Yöreoğlu Ziyagil " ve Fatmagül'ün Suçu Ne? dizisindeki "Fatmagül Ketenci Ilgaz" performanslarıyla daha geniş kitlelere ulaşmıştır.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Birçok eleştirmen tarafından kendi jenerasyonundaki en etkili kadın dizi oyuncularından biri olarak gösterilmektedir.Daha çok dramatik yapımlarda yer alan oyuncu, Türk televizyonlarının en çok kazanan ve kazandıran kadın oyuncularındandır. Sosyal sorumluluk projelerine ağırlık veren Saat pek çok kampanyada da yer almıştır.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]