Beşiktaştan Kaptı

'Spor Gündemi' forumunda By RiZeLi tarafından 13 Ağu 2010 tarihinde açılan konu

 1. Beşiktaştan Kaptı


  Q7 ve Guti'ye Kartal forması giydiren Adalı, Fenerbahçe'ye de müjde verdi: “Robinho için çok uğraştık, ama 27 milyon Euro istediler, alamadık. Duyduk ki, Fenerbahçe bu şartlarda anlaşmış"

  Fenerbahçe Yönetimi, “Önceliğimiz santrfor” demiş; teknik direktör Aykut Kocaman da Niang’ın alınması halinde istediği tüm transferlerin yapılmış olacağını ifade etmişti. İspanya’da yaşayan ve Guti transferinde önemli rol oynayan menacer Marco Kırdemir aracılığıyla FANATİK’e konuşan Robinho ise iki Türk kulübünden teklif aldığını doğrulamış, “Türkiye’ye gideceksem, Beşiktaş’ı değil, Fenerbahçe’yi tercih ederim” yorumunu yapmıştı. Bu konudaki son sözü ise Quaresma ve Guti transferlerinde başrolü üstlenen Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı söyledi: “Robinho’nun transferi için aylarca uğraş verdik. Önce kiralık istedik, ‘evet’ dediler; fakat sonra vazgeçtiler ve 27 milyon Euro bonservis istediler. Kulübe o parayı versek, bir o kadar da Robinho’ya ödenecekti. Dengelerimiz alt üst olacağından vazgeçtik. Biz macera aramıyoruz. Bütçemize en uygun yıldızı almak için uğraşıyoruz. Fakat bu süreçte öğrendik ki; Fenerbahçe, Robinho ile bu rakamlara anlaşmış...”

  Fener’den Robinho açıklaması

  Fenerbahçe Kulübü dün akşam Brezilyalı futbolcu Robinho ile ilgili bir açıklama yayınladı. Bildiride Manchester City’li golcü futbolcuyla anlaşılmadığı belirtilirken, “Söz konusu futbolcu için bahsi geçen rakamlar kulübümüzün geleceğini riske edecek boyutta olduğu gibi, takım içi dengeleri de telafisi imkansız şekilde bozacak boyuttadır’ denildi.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 11 May 2013
Yükleniyor...