Beyaz Gece Dizisi oyuncuları

'Medya Bölümü' forumunda Eylem tarafından 18 May 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi

  Beyaz Gece Dizisi oyuncuları

  [​IMG]
  Yaz akşamlarını şenlendiren pekçok dizi yavaş yavaş yerini kışlık dizilere bırakmaya hazırlanırken kanallarda yeni diziler ve yeni yüzler ile hazırlıklarına hız vermeye devam ediyor.

  Bu kış için iddialı bir yapım olacağı düşünülen Beyaz Gece Eylül ayından itibaren ATV ekranlarında seyircinin beğenisine sunulacak. Üstelik başrolde uzun zamandır ekranlarda görmediğimiz ve hatta oyunculuğunu özlediğimiz Cansu Dere yer alacak. Cansu Dereyi pek çok dizide başrolde izlemiş olmamıza rağmen Sıla ve Ezel onun oyunculuk hayatında mihenk taşı olarak adlandırılan diziler olarak hafızalarda yer etmişti.

  [​IMG]

  Hafta sonunda tanıtımı dönmeye başlayan Beyaz Gece dizisi oldukça ilginç bir fragmanla seyirciyle buluştu. Bir havaalanında çekimlerde ne Cansu Dere ne de diğer oyuncular görünmüyor. Bir oyuncak ayının üzerine çekilen fragman izleyiciyi meraklandırmayı başardı.

  Eylül ayında başlayacak olan dizinin kadın oyuncusu Cansu Dere olarak açıklanırken erkek oyuncu ve yardımcı oyuncuların kim olacağı henüz netlik kazanmadı.

  Son olarak Muhteşem Yüzyıl dizisinde Firuze olarak karşımıza çıkan Cansu Dere Beyaz Gece’de nasıl bir role bürünecek merak konusu. İlerleyen günlerde dizi hakkında gelişmeler yaşandıkça sayfamız güncellenecektir.
   
Yükleniyor...