Bir erkeği elde tutmanın yolları nelerdir?

'Kadınca' forumunda Burcu tarafından 19 Oca 2016 tarihinde açılan konu

 1. Özellikle kadınların ilişkileri süresince en büyük korkuları sevdiği adamın ona olan ilgisini kaybetmesi ve ondan uzaklaşmasıdır. Bunu önlemek için her yolu denemeyi kabul eden kadınlar için birkaç basit öneri ile erkeğini elde tutmayı garantileyen yöntemler şu şekilde sıralanmaktadır:

  Sevdiği Şeyleri Bulun ve Onları Uygulayın

  Onların sevdiği şeyi bulmak ve onu istedikleri şekilde uygulamak her zaman erkeklerin sevgisini ve ilgisini arttıran bir durum olmuştur. Onun sevdiği şeylerle mutlu etmek mutlaka her erkekte işe yaramakta ve onun size yeniden eskisi gibi ilgi duymasını sağlamaktadır.

  Ona Masaj Yapın

  Erkekler genellikle stresli ve yorgun olduğu zamanlarda kadınlara olan ilgilerini de azaltmakta ve kabuklarına çekilmektedirler. Aromatik kokular ve yağlar kullanılarak ona yapılacak bir masaj onun tüm stresini ortadan kaldırmaya yarayacak, aynı zamanda onun da sizinle ilgilenmesi için ona bir fırsat sunacaktır.

  Kendinize Güvenin

  Birçok erkek kendine muhtaç olan kadını tercih ediyor gibi gözükse de aslında erkekler yanlarında kendine güvenen kadınların bulunmasından hoşlanırlar. Sürekli dırdır yapan kadınlar bu sebeple birçok erkeğe itici gelmektedir. Onun yanında özgüvenli olduğunuzu ona ispat edin, bu sayede onun ilgisinin yeniden üzerinize çekilmesini sağlayabilirsiniz.

  Görünüşünüze Özen Gösterin

  Her erkek karşısında bakımlı kadın görmeyi ister. Bu sebeple doğal güzellikten uzaklaşmadan bakımlı olarak erkeğin karşısına çıkmak onun bir kez daha size hayran olmasını sağlayarak ilgisinin üzerinizde yoğunlaşmasına yardımcı olacaktır.
   
Yükleniyor...