Bir Kızla Tanışma Yöntemleri

'Bunları biliyormusunuz' forumunda Yasemin tarafından 25 Oca 2013 tarihinde açılan konu

 1. Bir Kızla Tanışma Yöntemleri Nelerdir  Bu soruya bir erkek cevap verse belki daha iyi olurdu sanki ama yapıcak bişey yok erkek gibi düşünmek gerekiyor bir kaç dakikalığına gerçi bu biz bayanlar için oldukça zor çünkü erkek gibi sadece erkekler düşünebilirler.

  Bir kızla tanışmak istiyorsunuz fakat çekingen bir erkeksiniz ne yapmanız gerekiyor böyle bir durumda hemen açıklayalım.

  Önce kendinize güvenmeyi öğrenin hatta önce kendinizi toparlayın kendinize gelin doğru an ve doğru zamanda tanışmak istediğiniz kızın karşısına çıkın yapmanız gereken şey belkide sandığınız kadar zor olmasa gerek sadece kendiniz olun dürüst olun ilk tanışma gerçekten çok önemlidir kızlar için karşınızdaki kızda bıraktığınız ilk etki hal ve hareketleriniz çok mühimdir onun için davranışlarınız gerçekten çok önemlidir ilk tanışmada size en küçük hareketinize yaptığınız herşeyin en ince ayrıntısına kadar dikkat edeceğini düşünerek daha temkinli davranmalısınız fazla söze gerek yok bence kendiniz olmanız yeterli yinede maddeler halinde biz size sıralıyalım yapabileceklerinizi..

  Şimdilerde Kızlar yaratıcılığa ve doğallığa önem veriyorlar bunu sakın unutmayın.Bu durumda bir kızla tanışmak için ya gerçekten sevimli ve esprili olacaksınız ya da çok içten olduğunuza kızı inandıracaksınız başka bir yolunuz yok.

  Bir spor salonunda hoşlandığınız bir kız varsa, tanışmanın en kolay yolu tabi ki spor hakkında konuşmaktır. Kız çalışırken yanına gidebilir ve sizin de aynı alette çalışmanız gerektiğini söyleyip, setleri dönüşümlü yapıp yapamayacağınızı sorabilirsiniz..

  Tanışmak istediğiniz Kızı şaşırtmayı deneyebilirsiniz. Kızın Yanına giderek özür dilerim, rahatsiz ediyorum ama size söylemem gereken bir şey diyerek tanışma faslına geçebilirsiniz.

  Bilmiyorum ama erkeklerin işi gerçekten çok görünüyor böyle bir durum karşısında gerçekten yetenekli olmak gerekiyor kesinlikle hemfikiri olduğumuzu düşünüyorum :)

  Beyler sizlerde ekleme yapabilirsiniz konumuza Bir kızla tanışmak için siz olsaydınız nasıl bir yöntem denerdiniz yorumlarınızı bekliyoruz...