Bir ünlü ile ropörtaj

'Haberler' forumunda Monreve tarafından 16 Şub 2010 tarihinde açılan konu 1. Konuşurken çok neşelisiniz. Bu enerjinin kaynağı ne?

  - Özümde çok duygusalım aslında. Yolda bir karınca sürüsü görürüm, ayağımın kırılacağını da bilsem yönümü değiştiririm. Bir yaşlı çift görsem ağlarım. Severken ağlarım, sevişirken ağlarım. ıçimdeki duygusallığı böyle yaşıyorum. Her insanın içinde mutluluk olduğuna inanıyorum, yeter ki onu keşfetmeyi bilelim.


  [​IMG]


  Sevişirken ağlamanız enteresanmış...

  - Ağlıyorum ama güçsüzlükten değil, duygu yoğunluğundan. Beni duygulandıran her an özeldir. Elimden gelse, bu duyarlılığı insanca yaşamak için kullanırdım. Ülkemdeki bütün olumsuzluklardan etkileniyorum.

  Nasıl bir hayat yaşıyorsunuz şimdilerde?

  - Dışarıdan çok zengin ve çok sosyal bir hayatın içinde yaşıyor gibi görünüyorum ama aslında evime geliyorum, mumlarımı yakıyorum, iş programımı yapıyorum. Gayet sade bir hayatım var. Sabahlara kadar eğleneyim, barlarda gezeyim gibi bir hayatım yok. Önümüzdeki ay şiir kitabım çıkacak. Onun üzerinde çalışıyorum şimdi. Babam bana eski bir daktilosunu hediye etmişti, nostaljik olsun diye yazılarımı onunla yazıyorum.


  Kaynak: Mynet Magazin
   
 2. Cevap: Sevişirken Ağlarım

  Bu ünlülerde gizli saklı, mahrem kavramı kalmadı bence özel hayat-tüzel hayat kavramı birbirine karıştı. Bu kadarda olmaz diyorum :f1:
   
 3. Cevap: Sevişirken Ağlarım

  Yorumum Neden Gozukmuyor?
   
 4. Cevap: Sevişirken Ağlarım

  aynen katılıyorum ya bu kadar olmaz. neymıs sevısırken aglıyormus bızene bundaaan
   
Yükleniyor...