Bir Yıldız Doguyor JEFF HARDY

'Spor Gündemi' forumunda By Ukala tarafından 12 Ağu 2009 tarihinde açılan konu

 1. WWE'deki şöhretini kazanmadan önce OMEGA adlı bir federasyonda kardeşi Matt ile boy gösterdi. WWE ile sözleşme imzaladıktan sonra kardeşi ile beraber bazı büyük isimlere maç kaybederek o güreşçiyi yükseltirken kendileri tecrübe kazandı. Takım olarak güreştiklerinde aksiyonlu maçlarda yaptıkları zor hareketlerle ünlendiler. Özellikle TLC maçlarında ünlenen bu takım Lita'nın onlara katılmasıyla Team Xtreme oldu. Hardy 6 kere World Tag Team Kemeri ve 1 kere WCW Tag Team Kemeri kazandı.

  Hardy güreşe girmeden önce çocukluğunda Ultimate Warrior, Shawn Michaels ve Sting'i örnek aldı. Hardy 16 yaşında WWF'te güreşmeye başladı. İlk maçı 24 Mayıs 1994'te Razor Ramon'a oldu, Razor maçı kazandı. Sonraki gün 1-2-3 Kid'e karşı yaptığı maç 25 Haziran'daki Superstars şovunda yayınlandı. 1997-1998 arası ilk çıkışını yapana kadar diğer güreşçilere yenildi. Hardy bu sırada kardeşi Matt ve birkaç kişiyle beraber trambolin üstünde güreşmeye başladı ve sonunda adı birçok kez değiştirilerek North Carolina'ya yayıldı. Sonrasında kardeşler ve arkadaşları ACW başta olmak üzere Amerika'nın doğusundaki birçok bağımsız federasyon için güreşti.

  WWF'e gelmeden önce kardeşi Matt Hardy Thomas Simpson ile OMEGA federasyonunu açtı. Bu federasyon trambolin üstünde yaptıklarının daha iyi bir versiyonuydu ve Gregory Helms, Shannon Moore, Joey Matthews gibi isimler yer alıyordu. Federasyonda kardeşler birçok değişik karaktere büründü. İkili Nisan 1998'te WWF'ten kontrat teklifi aldıklarında bu federasyon kapandı.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 24 Nis 2013
 2. Cevap: Bir Yıldız Doguyor JEFF HARDY

  Çok süper biri gerçekten paylaşım için saol :=)
   
 3. Cevap: Bir Yıldız Doguyor JEFF HARDY

  rica ederim beğenmenize sevindim gerçekten süperrrr
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 24 Nis 2013
 4. Cevap: Bir Yıldız Doguyor JEFF HARDY

  Bilgilendirme İçin TeşeküRRLer
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 24 Nis 2013
 5. Cevap: Bir Yıldız Doguyor JEFF HARDY

  Paylasım icin saol HardyKolik.
   
 6. Cevap: Bir Yıldız Doguyor JEFF HARDY

  Tşkrlr..
   
Yükleniyor...