Bisiklete Dönüşen Bebek Arabası

'Teknoloji Haberleri' forumunda YAREN tarafından 9 May 2010 tarihinde açılan konu

 1. Bisikletli bebek arabası
  Bisiklete Dönüşebilen Bebek Arabası


  [​IMG]

  Bebek arabaları gün geçtikçe modern ve daha pratik olmaya başladı. En önemli değişimlerden biri de şüphesiz çok hafif olmaları. Buna ek olarak son zamanlarda fonksiyonellik ön plana çıkmaya başladı. Bunlardan en yenisi bisiklete dönüşen bebek arabaları ise çok akıllıca ve çok pratik görükmekte..

  [​IMG]

  Taga firmasının çıkardığı 2′li fonksiyonlu bebek arabaları istediğinizde standart sürmeli tipte olurken istediğinizde de bisiklete dönüşüp, bebeğinizi bisiklet sürerek götürmenizi sağlıyor.
  Zigo firmasının ürünleri ise biraz daha farklı. Bu firma da bisikletli bebek arabası üretilmiş ancak gerektiğinde bu firmanın ürünü sadece bisiklete de dönüşmekte.

  Artık fonksiyonellik en önemli tasarım kriterlerinden biri oldu.Yine bir fonksiyonel ürün daha. Bu da bebek arabalarına böyle gayet başarılı bir şekilde yansımış. Henüz Türkiyede bulunmayan bu ürünleri Türkiyeye getirmek çok iyi bir iş fikri olacaktır. Ya da bebek arabası üreticisiyseniz benzer ürünleri üretmeye başlamanızın zamanı gelmiş demektir. Çünkü kaçırılmaz bir iş fırsatı..
   
 2. Cevap: Bisiklete Dönüşen Bebek Arabası

  İşte bu harika bir icat..Tam annelere yönelik..Amaaa yürüyün biraz sonra kilo aldım şu bu ....
   
 3. Cevap: Bisiklete Dönüşen Bebek Arabası

  harıka bıseymıs yaa :D çok büyük kolaylık.güzel dusunmusler
   
Yükleniyor...