Boğa Burcu Çocuğu Özellikleri

'Kadınca' forumunda EyLüL tarafından 22 Tem 2012 tarihinde açılan konu

 1. Boğa Burcu Çocuğunun Özellikleri  Boğa Burcu Çocuğu Özellikleri Nelerdir

  Boğa Burcu Çocuğu Özellikleri Boğa burcunda olan çocukların genel burç özellikleri...

  Boğa burcunda doğan çocuklar sessiz ve sakin tiplerdir.Bebekken bile huysuzluk etmezler, durup dururken ağlamazlar, sanki bilgece bir bakışla gözlerini dikerler çevrelerine. Tabii beklenmedik anlarda yarattıkları yaygaralara da dayanmak zordur.

  Boğa Burcu Çocuğu Genellikle yapmak istemedikleri bir şey için ısrar edildiğinde olay çıkarırlar. Bu çocuk rahatsız edilmeyi, zorlanmayı istememektedir ve bu onun en doğal hakkıdır. Sevgiye doymayan bir yapısı vardır bir de. Sürekli ona sarılmanızı, kucağınıza almanızı, teskin etmenizi, güzel ve tatlı sözler söylemenizi ister. Tatlılıkla istenen her şeyi de müthiş bir olgunlukla kabul eder

  Boğa Burcu Çocuğuna birkaç tatlı sözle istediğiniz her şeyi yaptırabilirsiniz. Olumsuz özellikleri de vardır elbette... Mesela okumayı ve ders çalışmayı pek sevmez. Onu ders çalışmaya ikna etmek için türlü oyun geliştirmeniz gerekebilir. Onun güzel şeylere ilgi duyduğunu hiç unutmayın. Böylelikle onu baştan çıkarıp gönülsüz olduğu şeyleri yapmaya ikna edebilirsiniz.
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Boğa Burcu Çocuğu
 1. Ezlem
  Yanıt:
  1
  Gösterim:
  1,315
 2. Burcu
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  598
 3. EyLüL
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  2,005
 4. EyLüL
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  995
 5. EyLüL
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  1,893