boğa burcu erkeği özellikleri

'Kadınca' forumunda Büsra tarafından 12 Ağu 2010 tarihinde açılan konu

 1. boğa burcu erkeği özellikleri
  boğa burcu erkeği ve özellikleri
  boğa burcu erkeği
  boğa burcu erkekleri


  [​IMG]


  BOĞA ERKEKLERİ

  Bir boğa erkeğini her zaman o güçlü, sessiz davranışlarından tanıyabilirsiniz. Onu daha yakından tanıyıncaya kadar, herhalde en uzun konuşması “ya, “yo, “sağol şeklinde olacak ve sık sık “yo yerine “ı-ıh diyecektir. Eğer doğumunda güçlü bir İkizler, Koç veya Yay etkisi almışsa, biraz geveze olabilir ve daha yaylanarak yürüyebilir. Ama tipik bir Boğa ihtiyatlı hareket etmeyi ve düşünüp taşınarak konuşmayı tercih eder.
  Boğa sağlamdır, değişmez ve hiçbir şey sükunetini bozmaz. Üstüne su atabilir ve ayak parmakları arasında ateş yakabilirsiniz. Sımsıkı yumruklarınızla göğsünü yumruklayabilir, hipnotize olmuş gibi gözlerinizi yüzüne dikip bakabilir ya da ciğerlerinizin bütün gücüyle haykırabilirsiniz. Boğanın kılı bile kıpırdamayacaktır. Bir kez kararını verince sükunetle kollarını kavuşturur ve yere sağlam basarak durur.
  Boğa nadiren canınızı yakacak bir hareket yapar. O sadece herkesin kendisini rahat bırakmasını ister. Baskı yaparsanız inatçı olur. Fazla damarına basar, fazla takılırsanız, korkunç bir öfkeye kapılır .
  Aslında son derece tedbirli ve geleceği düşünerek hareket etme eğiliminde oldukları halde duyguları negatife döndüğü zaman bu tedbirlilik düpedüz inatçılığa dönüşür. Ayrıca, sert etkiler altında doğmuş olan Boğaların genel halinin inatçılık olduğu bile söylenebilir. Ve işte o zaman sadece karşı cins için değil, etraflarında bulunan herkes için dayanılmaz olurlar.
  Fakat, her ne kadar öfkelendiklerinde zapt edilmez olurlarsa da bu halleri öyle sık sık karşılaşılır bir durum değildir. Genel olarak son derece sakin, sistemli, kararlarını uygulayan pratik tiplerdir. Ancak, çok orijinal oldukları söylenemez. Hatta çok değil, hiç orijinal olmayabilirler. Tabii Uranüs etkisinde doğanlar hariç
  Olumlu etkiler altında ise, ciddi, istikrarlı, ne istediğini bilen, kendine güvenen biridir, Boğa tipleri Kararlarından kolay vazgeçmezler. Bir kez başladıkları işi, zorluklarla karşılaşsalar bile sonuna kadar götürmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar. Hatta planlarını gerçekleştirebilmek için öylesine büyük bir sabırla beklerler ki, sizin yüreğiniz daralabilir. Fakat, onların asla Ve genellikle böylesi bir sabırla beklediklerini çoğunlukla elde etmeyi başarırlar.  Alıntı..
   
Yükleniyor...