Boğa Burcu Yorumu 2013

'Kadınca' forumunda EyLüL tarafından 20 Ara 2012 tarihinde açılan konu

 1. 2013 Boğa Burcu Burç Yorumları


  Boğa burçları 2013 yaşamınızın en yapıcı ve hareketli yıllarından biri olacak. Doğru yorum ve olumlama ile daha da şahlanabilir. Fırsatlar yaşamınıza kalite getirecek.2013′te ele geçen para ile eşyalarınızı yenileyip daha modern bir eve taşınabilirsiniz. Yeni alternatifler istediğiniz hayat şartlarını kurmanıza yardımcı olacaktır.

  Bu yıla gelecek için umut vaadiyle dolu bir bakış açısı ve coşkuyla başlıyorsunuz. Şanslı Jüpiter, 2012′ nin ikinci yarısını burcunuzda geçirerek, özel hayatınıza umut tohumları ekti. Ama Jüpiterin gerileme dönemine girdiği 30 Ağustos 2012′ de hayatınızda ilerleme büyük ihtimalle yavaşlamıştır. 25 Aralık 2012 de, Jüpiter yine ileri harekete geçiyor ve şimdi gerçekliğinizin üzerinde yayılmaya hazır bir iyimserlik dalgasıyla Yeni Yıh karşılıyor.

  Zevkler ve uyum 2013′te öne çıkacak. Değişiklikler size canlılık ve heyecan katabilir. Fırsatlar hiç ummadığınız anda karşınıza çıkacak. En güzel şekilde yorumlamanız gerekiyor.

  Merkür ve uranüs ikilisi size cesaret verecektir. Koç enerjisi ön planda olacak cesaretiniz sayesinde arzularınıza kavuşabileceksiniz. Sizi güzellik ve zerafet yıldızı venüs idare ediyor. Bu yıldız size karşı cinsi etkileyecek cazibe gücünü verecek. İkili ilişkilerde tüm sempatikliğiniz üzerinizde olacak. İkna gücünüz yüksek ve isteklerinize kavuşmamanız için hiç bir sebep yok gibi görünüyor.

  Sevgili Boğalar 2013 yılına istek ve tutkularınızın yoğun olacağı bu yıl olarak başlıyorsunuz. İlişkisinde sorun yaşayan Boğalar sevdiği kişiyi tamamen aklınızdan çıkarmış gibi davranabilirsiniz. Veya bir ilişki aniden başlayıp aniden bitebilir. Bu durum sizin için büyük değişimlere yol açabilir.

  Özellikle Nisan ayından itibaren içinizden yükselen güçlü değişim arzusunun etkisiyle size çekici gelen uzak yerlere gidebilir, tamamen yabancı bir ortamda yaşamak isteyebilirsiniz. Burada karşılaştığınız kişilerden çok etkilenebilirsiniz. Fakat yanlış kişiler ve yanlış zamanlarda yaşayacağınız ilişkiler zor durumda kalmanıza yol açabilir.

  2013 Yılının ilk döneminde devam eden ilişkilerinizle ilgili çözümlenmemiş sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilir ve sevdiğinizle aranıza mesafe koymak zorunda kalabilirsiniz. Aranızdaki buzları eritmek istiyorsanız sorunların çözümü için gayret göstermelisiniz.