Böyle düğün görülmedi!

'Haberler' forumunda alemşah tarafından 27 Ara 2009 tarihinde açılan konu

 1. Böyle düğün görülmedi!
  [​IMG]
  Adana'da 2.5 yıl önce tanışan ve dün düğünü olan çiftlerden damat ABD'den gelemeyince düğün damatsız yapıldı.
  2.5 yıl önce İstanbul'da ortak arkadaşları sayesinde bir kafede Gönül Güler (31) ile tanışan Hasan Şire (31), bir süre sonra amcasıyla birlikte ABD'nin New York eyaletinde benzin istasyonu işletmeye gitti. Şire ile Güler sosyal paylaşım sitesi üzerinden görüşmeye devam etti. Hasan Şire, Gönül Güler ile hayatını birleştirmeye karar vererek, internet üzerinden evlenme teklifinde bulundu.Hasan Şire'nin ABD'den memleketi Adana'ya gelmesiyle çift nişan yaptı. Nişan sırasında düğün tarihi de 26 Aralık 2009 olarak belirlendi. Şire, düğün günü ABD'den izin alıp gelmek üzere Adana Havalimanı'ndan nişanlısı Gönül Güler, arkadaşları ile ailesinin gözyaşları arasında ABD'ye gitti. Hasan Şire işler yoğun olduğu için düğününe gelemedi. Ancak aile düğün salonu kiraladığı ve bütün hazırlıkları yaptığı için damatsız düğün yapmaya karar verdi. Dün gece yapılan düğüne damat katılamadı. Gelin damadın yerine ilk dansı kayınbabası Ahmet Şire (56) ile yaptı.
  [​IMG]
  Kendi düğününe katılamayan Şire, ABD'den 3G bağlantısı ile dizüstü bilgisayar sayesinde düğünü izledi. Gelin Güler, 3G ile bağlantı yapıldığını duyunca sevinçten havalara uçtu. Önce gelin ve damat masasında eşiyle internet üzerinden görüntülü sohbet eden Güler, daha sonra dizüstü bilgisayarı sahneye getirterek damatla karşılıklı oynadı. Gelin internet sayesinde sahnede damatla karşılıklı oynarken bir ilke de imza atıldı.

  Bir süre oynadıktan sonra eşini telefonla arayarak konuşan Güler, "Yoksun burada yerinde Meltem oturuyor. Herkes senin sesini duymak istiyor. Ama telefonun sesi fazla çıkmadı. Herkesin sana selamı var" dedi. Damatsız düğün yapıldığı için buruk bir sevinç yaşayan Güler, telefonda eşini teselli etmeye çalışarak şunları söyledi:

  "Sen burada yoksun çok kötü geçiyor. Ama sen yanımda olmasan da bizimle birliktesin. Çünkü seni çok seviyorum. Sen kalbim ve yüreğimdesin."

  Güler, 2.5 yıl önce İstanbul'da tanışıp evlenmeye karar verdiklerini ancak eşinin ABD'de çok yoğun bir şekilde çalıştığı için kendi düğününe gelemediğini belirterek, "Sözün bittiği yerdeyim. Artık hiçbir şey söyleyemeyeceğim. O düğüne gelemedi ama ben 11 Ocak'ta aşkımın yanında olacağım. Ama o şimdi bile bizimle birlikte. O benim yanımda" diyerek duygulu anlar yaşadı.

  İHA
   
 2. Cevap: Böyle düğün görülmedi!

  Yok Artık...
   
 3. Cevap: Böyle düğün görülmedi!

  Valla Böyle Bişi Mucize Gibi BirŞey Çok Güzel Paylasım Iıcn Bılgı Icın Saolun EMEGE SAYGI DUYALIM
   
 4. Cevap: Böyle düğün görülmedi!

  Paylaşım için tşk
   
 5. Cevap: Böyle düğün görülmedi!

  ilke imza atmışlar inşallah devamı gelmez,internetten evlendiler çok kötü bi durum bence,evliliğe olan ilk adımlarını bile beraber atamamışlar evlilik hayatları nasıl geçeçek
   
Yükleniyor...