Çağatay Ulusoy serbest bırakıldı

'Medya Bölümü' forumunda Yasemin tarafından 29 Oca 2013 tarihinde açılan konu

 1. Çağatay Ulusoy serbest kaldı


  Güne güzel bir haberle başlamak çok iyi olacak hepimiz için Yakışıklı Oyuncu Çağatay Ulusoy Serbest Bırakıldı. Çağatay Ulusoy geçtiğimiz hafta bir çok ünlününde yer aldığı 35 kişi ile birlikte Narkotik şube tarafından bir uyuşturucu operasyonun sonucunda göz altına alınmıştı Çağatay Ulusoy hayranlarına müjdeli haber dün akşam saatlerinde geldi Çağatay Ulusoy serbest bırakıldı..

  Olayla ilgigi kapsamlı bilgi şöyle Narkotik soruşturmasında adliyeye sevk edilen dizi oyuncuları Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca ve Yusuf Hasan Akgünün de aralarında olduğu 15 kişi ile birlikte savcılık sorgularının ardından Çağatay Ulusoy da içlerinde olarak serbest bırakıldılar.

  [​IMG]
   
 2. Cevap: Çağatay Ulusoy serbest bırakıldı

  Çok Teşekkürler yasemin bu sabah aldığım en güzel haberdi bu..
   
 3. Cevap: Çağatay Ulusoy serbest bırakıldı

  Çağatay Ulusoy serbest bırakıldıktan sonra şöyle bir açıklama yaptı özellikle gençler sizler daha dikkatli okuyun lütfen..


  Çağatay Ulusoy'un sözleri...Şöyle söyleyim kötü bir deneyimdi. Çok kötü bir deneyimdi. Suçlamalar düştü, hepimiz temiziz. Ama herkes hayatında, çevresinde dikkatli olacak bundan sonra. Gençlere söylüyorum dikkat edin, yanlışlıkla olsa bile bunları yaşamasın kimse. Şunu da söyleyim polis işini güzel yaptı. ifadelerini kullandı.
   
 4. Cevap: Çağatay Ulusoy serbest bırakıldı

  Lütfen gençler kimlerle arkadaşlık yaptığınıza çok dikkat edin Allah kimseye böyle acı tecrübeler yaşatmasın..
   
Yükleniyor...