Çalışan Kadının Şıklığı

'Moda Rehberi' forumunda EyLüL tarafından 1 Tem 2012 tarihinde açılan konu

 1. Çalışan Kadının İşyeri Şıklığı
  Çalışan Bayanların dolabında bazı anahtar parçalar vardır, farklı renk ve modelde parçaları birleştirerek sonsuz kombin yaratabilir; iş çıkışında ne yapacağınıza kıyafetleriniz değil siz karar verebilirsiniz.İşte şimdi sizlere Hiçbir zaman modası geçmeyecek ve giymekten sıkılmayacağınız Kıyafet önerileri...

  Öncelikle itiyacınız olan Tüm kıyafetlerinizle uyum sağlayacak, yuvarlak burunlu, platformlu siyah bir ayakkabı sizin her an kurtarıcınız olacaktır. Hem elbiselerinizle, hem de pantolonlarınızla giyebilirsiniz. Üstünüze giydiğiniz parçanın rengini değiştirdiğiniz sürece size uyum sağlayacak bir çift siyah topuklu ayakkabıya mutlaka sahip olmalısınız.

  Ve şık Kalem etek kulağa çok ciddi gelse de beraber kullanıldığı parçaya göre izlenimini kolaylıkla değiştirebilirsiniz. İş hayatınızda gömleklerle beraber, gündelik hayatınızda da düz bluzlarla rahatlıkla kullanabilirsiniz.Vazgeçilmezimiz Blazer ceketler Blazer ceketlerin modası hiçbir zaman geçmiyor. Spor bir kıyafetinizi bile blazer ceket ile şık bir kombine dönüştürebilirsiniz.

  Sigaret dediğimiz dar paçalı kumaş pantolonlarınızı düz ya da topuklu ayakkabıyla giyerek yüzlerce farklı kombin yaratabilirsiniz. Düz ayakkabılar ile pazar gezmesine, topuklularla ise iş görüşmelerine katılabilirsiniz.Dosyalarınızı ve kişisel eşyalarınızı alabilecek, tüm kıyafetlerinize uyacak büyük bir çanta dolabınızın en önemli parçası olacak.

  Yaptığınız işe ve çevrenize olan saygınısın timsali beyaz gömleklerden dolabınızda mutlaka birkaç tane bulundurmalısınız. Hem tüm kıyafetlerinize uyum sağlayacak, hem de şık bir görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır.Her günde kumaş pantolon olmaz diyenlerdenseniz. Jean pantolonunuzu gömlek ve topuklu ayakkabılarınız ile kombinleyebilir, spor bir şıklığı rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

  Şifon bluzla özel günlerinizde fazlalıkları rahatlıkla gizlerken bir yandan da şık olmaya devam edebilirsiniz. Etek, jean pantolon ya da kumaş pantolonlarınızla fazlasıyla etkileyici görünebilirsiniz. Desenli yerine düz renkli şifon gömlekleri tercih ederek daha çok kullanım alanı yaratabilirsiniz.Bu küçük önerilerle şıklığınıza şıklık katmak sizlerin elinde bayanlar Moda her yerde öyleyse neden her yerde şık olmayasınız öyle değilmi..
   
Yükleniyor...