Candy Crush Oyun Hilesi Ve Tüyo

'Sosyal Medya' forumunda Yasemin tarafından 22 Eyl 2013 tarihinde açılan konu

 1. Candy Crush Saga son dönemlerde Facebook sayfasında en çok oynanan oyun olma özelliğini taşımakta.Genç yaşlı birçok insanın severek ve zevkle oynadığı facebook ta oynanan bir tür puzzle ve beceri oyunudur.

  [IMGALT=https://www.forumdaslar.com/upl/uploads/111-24378.jpg]111-24378[/IMGALT]

  Candy Crush Saga Facebook’ta ya da IOS veya Android işletim sistemin üzerinden oynanan bir oyun.Candy Crush oyununda amaç, oyun çerçevesi içindeki farklı renk ve gruptaki nesnelerden benzer olanları en az üçerli olacak şekilde yan yana zincirler haline getirmek ve bunları patlatarak puan kazanmak işte oyunun amacı ayrıca oluşturulan zincir ya da gruplar ne kadar çok aynı öğeden içerirse alınan puan da o kadar yüksek olacaktır.

  Candy Crush Saga birçok insan için bağımlılık haline geldi. Günlerinizi hatta gecelerinizi bile Candy Crush Saga oynayarak geçiriyorsanız siz de bu oyunun bağımlısı olmuşsunuz demektir.Oyunun bağımlısı olan kişiler Candy Crush Saga ile ilgili öyle çok taktik keşfetdiyorlarki.

  Şimdi bu taktiklerden bazılarını sizlerle paylaşmak istiyorum arkadaşlar umarım siiznde işinize yarıyacaktır.

  Öncelikle yapmanız gereken şey şekilleri bulmak olsun:

  Size Özel farklı şekerler oluşturmak için 4 veya 5 farklı şekeri farklı şekillerde eşleştirmeniz gerekiyor. Böylece patlattığınız şekerlerden daha yüksek puan alabilirsiniz.

  Şekerleri yok etmek için en alttan başlayın bu şekilde oynarsanız daha başarılı olurusunuz.En alt sıradaki şekerleri yok etmek, en üstteki şekerleri yok etmekten daha avantajlı bir durum olacaktır.
   
Yükleniyor...