Candy crush programsız hile varmıdır?

'Sosyal Medya' forumunda Yasemin tarafından 18 Kas 2013 tarihinde açılan konu

 1. Candy Crush denen bu güzel oyun Facebook da oynanma rekorları kırıyor.

  Candy Crush dünyada en fazla oynanan Facebook oyunlarından biridir.Candy Crush oyunu Facebook’taki oyuncu sayısı en fazla olan oyunlardan birisidirFacebook oyunu olan Farmville’i de geride bırakmayı başaran bu oyun hilleleir hakkında sizlere bilgi vermeye devam ediyoruz arkadaşlar.Sonsuz Can ve Güçlendirici hilesi için programsız bir alternatif sunacağız sizlere.Ayrıca Candy Crush nasıl Oynanır bakabilirsiniz.

  İlk olarak Candy Crush‘i açın arkadaşlar sonrasında Candy Crush‘i açtığınız sayfa’da, ekranın yazı ve resim olmayan herhangi bir beyaz yerine sağ tıklayın, Geçerli Çerçeve‘ye gelin ve açılan ufak pencerede Çerçeve Kaynağını Göster‘e tıklayın, Karşınıza milyonlarca kodun bulunduğu bir sayfa çıkacaktır. Bu sayfada Ctrl+F‘ye aynı anda basarak arama kutusunu açın. Açılan bu ufak arama kutusuna (Google Chrome kullanıcıları için arama kutusu sağ üstte açılır) SessionKey yazın ve enter’a basın.

  Sonuç bulunduktan sonra SessionKey kod şeklinde bir şey çıkacaktır. Kod yazan yerde herkeste farklı kodlar çıkar arasında kalan kodu kopyalayın Kodu girmek için buraya tıklayın. Karşınıza çıkan kutucuğa kopyaladığınız kodu yapıştırın ve Gönder‘e tıklayın.Bu işlemleri sırasıyla yaptıktan sonra Candy Crush’in açık olduğu sayfayı yenileyin.

  Bu işlemi dilediğiniz kadar yapabilirsiniz. Sizin bölümü daha kolay atlamanız için işinize yarayacak şeker, can, ekstra hamle, takma diş gibi hamleler verilecektir.

  [​IMG]
   
 2. ctrl+f ye bastıgmda cıkan kodu nereye yapıştırıp göndere basıcaz detaylı anlatabilirmsiniz
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 25 Şub 2015