Captain Tsubasa 2 Oyunu

'Oyun Bölümü' forumunda Scully tarafından 11 Haz 2009 tarihinde açılan konu

 1. Captain Tsubasa 2,çocukluğumuzun vazgeçilmez oyunlarından. Bu oyun kısaca futbol oyunudur. Ama diğer futbol oyunlarından çok farklıdır.
  Hatırlarsanız ilk olarak ateride oynanmıştı bu oyun.

  Bu oyunu bilgisayarda da oynayabilirsiniz bunun için yapmanız gereken gerekli dosyaları indirmek.Oyun için ilk olarak nesterj emülatörünü daha sonra oyunu indireceksiniz. Fazla boyut kaplamaz en fazla 1 mb .

  [​IMG]

  Daha sonra emülatörü açıp dosya =oyun aç deyip oyunu açacaksınız. Çok basit açması ama oynaması o kadar basit değil. Ama birkaç kurcalarsanız çözülmeyecek gibi bir oyunda değil. Tek yapmanız gereken oyunu açıp biraz kurcalamak.
  Oyun Türkçesi ve Japoncası var hatta istenilen bütün dillerde bu oyunu bulmak çok kolay. Ama biz tabii ki Türkçesini tercih edeceksiniz. Oyunu açtıktan sonra bir takım yazılar gelecek daha sonra oyuna başlıyacağız. Captain tsubasa 2 genel olarak x , c , z ve d tuşundan oynanılıyor. Ama öyle diğer oyunlara benzemez. Özellikle diğer oyunlardan farkı bir şeyi yaparken ( pas , şur vs.. ) oyunu c tuşu ile durdurmamız gerek. Daha sonra , gereken işleri yapmamız için ok tuşları ile d tuşuna basmamız gerek. Aşağı ok tuşu ile d ye bastığımızda ikili pas , yukarı ok tuşu ile d ye bastığımızda oyuna devam , çalım , sağ ok tuşu ile d ye bastığımızda şut ( özel şut varsa birden fazla seçenek açılır ) , sol ok tuşu ile d ye bastığımızda ise pas atacaktır. Bu fonksiyonlar durumlara göre değişebilir. Genel olarak oyun böyle grafik açısından çok muhteşem 3 boyutlu diyebiliriz.
  Oyuncuların resimleri bile maç esnasında çıkıyor. Ama kesinlikle oynanılması gereken bir oyun. Ayrıca aterideki gibi öyle sürekli şifre yazmaya gerek yok. Bilgisayar da oynarken f5 tuşu ile kaydedip f7 ile açabilirsiniz.
  Kolay gelsin.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 10 Oca 2014
Yükleniyor...