Çaresizliğin fotoğrafı

'Haberler' forumunda alemşah tarafından 4 Şub 2010 tarihinde açılan konu

 1. Çaresizliğin fotoğrafı
  Çin'in başkenti Pekin'de henüz iki yaşında olan oğluna bir nedenden ötürü ceza vermek isteyen baba onu bir alışveriş merkezi önünde ayağına asma kilit vurarak bağladı.
  [​IMG]
  İki yaşındaki bir erkek çocuğunun uzaklaşmasın diye sokak lambası direğine zincirlerle bağlanması, ilk bakışta çocuklara yapılan zulümlerde son nokta olarak görülüyor.Fakat ailesi onu kaybetmemenin tek yolunun bu olduğunu söylüyor...

  İngiliz Dailymail gazetesinin haberine göre, Çin'in başkenti Pekin'de lisanssız bir üç tekerlekli bisiklet sürücüsü olarak çalışan baba Chen Chuanliu tüm kente yolcu taşırken, sakat olan anne de yol kenarlarındaki çöpleri topluyor.

  [​IMG]
  Çalışmak zorunda olduklarını ve çalışırken de oğullarını ancak bu şekilde koruyabileceklerini söyleyen anne-baba, geçtiğimiz ay 4 yaşındaki kızları Ling'in çalınması üzerine oğullarının ayak bileğine geçirdikleri zincire bir de kilit takıyorlar.

  2 yaşındaki minik Lao Lu'yu babasının Szechuan vilayetinden göçmesi nedeniyle de hiçbir bakımevi kabul etmiyor ve devlet yardımı da alamıyor. Evlatlık verme tekliflerini reddeden çaresiz baba, oğlunun iyiliği için onu zincirlediğini tekrarlıyor.

   
 2. Cevap: Çaresizliğin fotoğrafı

  bunu yapanın insanlığından şüphe duyuyorum..Küçücük bir meleğe nasıl bu yapılır hangi mantık ,hangi duygu, hangi bahane bunu açıklayabilir bence hiçbiri açıklamaya yetmez..Hiç mi tanıdkları yok merak ettim...:f20::f9::f9::f9:
   
 3. Cevap: Çaresizliğin fotoğrafı

  Yazık oluyor çocuğa...Ama en çok kim haklı acaba ?
   
 4. Cevap: Çaresizliğin fotoğrafı

  yazık yha çocuğa paylaşım için tesekkürler...
   
 5. Cevap: Çaresizliğin fotoğrafı

  Kimi kimsesi yok adamın da kadının da ALLAH YARDIMCISI OLSUN. olan masum yavrulara oluyor :(:)
   
 6. Cevap: Çaresizliğin fotoğrafı

  Ya inanmıyorum ufacık çocukk hani artık ne diyeceğimi bilmiyorum ALLAH YARDIMCILARI OLSUN...
   
 7. Cevap: Çaresizliğin fotoğrafı

  yazık yaa
   
Yükleniyor...