"Cenk Koray Ekran Ödülleri" Geliyor

'Haberler' forumunda karakız tarafından 16 Mar 2010 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]

  Bu yıl ilki verilecek olan "Cenk Koray Ekran Ödülleri", sanat ve sosyete camiasından ünlü isimleri bir araya getirecek.

  24 Mart'da bu yıl ilk kez gerçekleşecek ve bundan böyle her sene devam edecek "Cenk Koray Ekran Ödülleri" sahiplerini bulacak. Ayakligazete.com'un haberine göre, birbirinden değerli on iki isim o gece ödüllerini alacak. Semra Özal'ın as başkanlığındaki ödül törenine iş, magazin, sosyete ve sanat dünyasından çok önemli isimleri katılacak.

  İletişimci Özgür Aras önderliğinde menajer Stelyo Pipis, yönetmen Ayşe Ersayın, gazeteci Esin Övet, Rahşende Koray Samlı ve Semra Özal as başkanlığını ile bir araya geldi ve 'Gerçek Hayat Dostları' isimli bir platform kurdular. Bu ekip ilk olarak 24 Mart' da usta televizyoncu, gazeteci, yazar olan Cenk Koray için özel bir gece düzenliyor.  Ödül töreni her yıl yapılacak

  'Cenk Koray Ekran Ödülleri'nin sahiplerini bulacağı gece İstanbul'un elit mekanı Günay Restaurant' da yapılacak. Sanat, sosyete, iş dünyasının katılacağı gecenin sunuculuğunu Okan Bayülgen üstlenecek, müziklerini ise İstanbul Gelişim Orkestrası yapacak. Her sene gerçekleşecek bu ödül töreninde kurul tarafından seçilen çok özel isimler ödüllerini alacak. Cenk Koray için bir araya gelen ekip, hiçbir maddi beklentisi olmadan gönüllü olarak bundan böyle bu tarz organizasyon yapacaklarını söyleyip unutulmaması gereken değerleri yeniden hatırlatacaklarını belirttiler.  "Cenk Koray'ı hatırlatmak istiyoruz"

  24 Mart'da yapılacak gece için çok güzel sürprizleri olduklarını belirten Gerçek Hayat Dostları sözcüsü iletişimci Özgür Aras, "Cenk Koray'ın yeri hiç bir zaman doldurulamaz. Ve Cenk Koray gibi çok değerli isimler var. Biz bu isimleri yeniden hatırlatmak ve insanların yüzündeki, o tebessümü yeniden kazandırmak istiyoruz. Bu yüzden 'Gerçek Hayat Dostları' platformu bunun için var gücüyle çalışacaktır" dedi.


  ayaklıgazate.com
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Cenk Koray Ekran
 1. Eylem
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  333
 2. Masal
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  1,633
 3. Aysell
  Yanıt:
  1
  Gösterim:
  2,247
 4. Aysell
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  1,068
 5. EyLüL
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  1,566