Çiçek desenli abiye elbise modelleri

'Kadınca' forumunda Habibe tarafından 18 May 2016 tarihinde açılan konu

 1. Çiçek desenli abiye elbise modelleri

  [​IMG]


  Yavaş yavaş sonbahar yüzünü göstermeye başladı. Yazın güzelliği yerini Sonbaharın hüznüne bırakmaya yüz tuttu. Ama sonbaharda ilkbaharın renklerini üzerinizde taşımak istemez misiniz?

  Çiçek desenli elbiselerden hoşlanan hanımlar, kış iyice kendini göstermeden çiçek desenli abiye elbise modelleri ile gardolabınızı renklendirmek bence çok yerinde bir davranış olur. Çiçek deseni hiçbir zaman modasını kaybetmez o yüzden alacağınız çiçek desenli bir abiyeninde modası geçmez.

  Uzun kesimli abiyelere çok yakıştırdığım çiçek desenleri eğer kumaşla uyum sağlarsa çok şık görüntülere sahne olabiliyor. Aşağıda sizler için birbirinden güzel çiçek desenli abiye elbise modelleri seçtim. Her daim güzel olan kadın bu elbiselerin içinde daha bir güzel görünecektir eminim. Dikkat ederseniz çiçek desenin de lilanın güzelliği tartışılmaz tabi pembe tonlarıyla birlikte kullanılınca daha bir göz alıcı oluyor.

  Beyaz ağırlıklı kumaşların üzerinde istediğiniz renkte çiçekleri tercih edebilirsiniz. Üstelik ten renginiz ne olursa olsun içinde beyaz olduğu için sizi güzel gösterecektir. İster esmer tenli olun ister beyaz hiç farketmez. Çiçek desenli abiye elbisemodellerinde size uygun bir model bulmanız mümkün.

  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
Yükleniyor...