Çiçek üzerine yazılacak notlar

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 19 Şub 2014 tarihinde açılan konu

 1. Çiçek üzerine yazılacak kısa notlar
  Aşağıdaki güzel sözler içinden seçtiğiniz sözleir kıs amesajları sevdiklerinize ve arkadaşlarınıza göndereceğiniz çiçekler üzerine küçük notlar olarak yazabilirsiniz.Çiçek üzerine yazılacak notlar sizlerle.


  Canımdaki her nefes nefesine eklensin, içimdeki her nefes hayalinle demlensin, bırak bu gönlüm varlığınla renklensin, sen benim gönlümde yaşadıkça özelsin

  Bir umut vardır hiç tükenmeyecek,bir hasret vardır çekilmeyecek, birde ölüm vardır,bir gün elbet gelecek ama sana olan sevgim ne ölecek ne de bitecek

  Sen, kalbime giren bir sevda kurşunusun,Seni, ya orada bırakacaklar,Ya da, çıkarırken canımı alacaklar aşkım...

  Her mevsim kalbimde kır çiçeğim benim,Dualarım sana gözbebeğim benim,Ölsem de vazgeçmem tek dileğim benim,Sen benimsin ben de senin,Sonsuza kadar yemin ederim


  Benim için seni görmek suya benzer,Seninle yasamak ise nefes almaya,Susuz üç gün yaşarım ama nefes almadan asla

  Sana ne demeliyim bilmiyorum,Güneşim desem güneş batıyor,Hayatım desem hayat kısa,Gülüm desem oda soluyor,Sana canım demeliyim.Çünkü bu can seninle yaşıyor..

  Sen bir pınarsın içilen ama kanılmayan, Seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, varlıgına doyulmayan, yokluğuna dayanılmayan..

  Sen benim incimdin. parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. ve bir daha kaybetmiyeyim,diye kalbimin derinliklerine gömdüm.

  Özlemlerin en güzeli seni özlemek,Ve hayatin tadı sabah kalktığında senin var olduğunu bilmek

  Kahvaltı hazırladım sana da gönderiyorum,umut dolu omlet,haşlanmış sevgi, bir dilim tutku ,seni seviyorum reçeli,ve bir de yalnızlık demledim kaç şekerli olsun?
   
Yükleniyor...