Ciltteki Siyah Noktalar Nasıl Çıkartılır?

'Kadınca' forumunda Yasemin tarafından 6 Mar 2014 tarihinde açılan konu

 1. Siyah Noktalar Nasıl Çıkartılır?  Cildimizde oluşan siyah noktalar nasıl gideirlir nasıl çıkartılır.Sizde bu sıkıntı ile baş edemiyorsanız siyah noktalarınızdan kurtulmak için aşağıdaki önerileri dikkate almalısınız.

  siyah-noktalarinzidan-kurtulun-.

  Siyah noktalardan kalıcı olarak kurtulmak için evinizde kendinizi mini bir bakıma almanız yeter! Güzelliğinize düşen 'kara' lekelerden 6 adımda kurtulun.Kalıcı bir işlem için öncelikle cildinizin temiz olması gerekiyor yüzünüzü yıkayın. Soğuk suyla durulayabilir ya da sünger kullanabilirsiniz.

  Cildinizdeki ölü deriyi atmak bile çok derin olmayan sivilceleri ve siyah noktaları yok eder. Hidroksil asitli temizleyiciler, peeling kürecikli jeller ya da yüz keseleri işinizi görecektir.Eğer yüzünüzü buhar uygularsanız çok daha etkili bir sonuç alabilirsiniz. Sıcak bir duştan sonra bu adımları denemeniz de yararlı olacaktır. Açılan gözenekler bakım işlemlerine çok daha kolay karşılık verir.Siyah noktaları işaret parmağınızla sıkın. Bir parmağınızı diğerinden daha aşağıya yerleştirin. Böyece siyah noktanın köküne kadar ulaştığınızdan emin olabilirsiniz. Eğer ilk hamlede çıkmazsa daha çok sıkmak yerine ileri geri hareketler uygulayın.

  Daha sonra ılık suyla yüzünüzü durulayın. Bu işlemi uyguladığınız gün yatmadan önce cilt tipinize uygun nemlendirici kullanın. Sabah bebek gibi bir cildiniz olduğunu göreceksiniz.
   
Yükleniyor...