CM Punk Resimleri

'Spor Gündemi' forumunda Dark tarafından 5 Ağu 2009 tarihinde açılan konu

 1. CM Punk Smackdown


  Genç olmasına ve WWE'de yalnızca 2.5 yıldır bulunmasına rağmen, bu federasyonda yıllardır bulunan birçok ismi geride bıraktı ve büyük başarılara imza attı; kariyerinde en kısa sürede Triple Crown yapma rekoru, World Heavyweight şampiyonluğu, Money in the Bank galibiyeti gibi önemli başarılar bulunuyor. Bunları yapan isim tahmin edebileceğiniz gibi CM Punk, şimdi Punk'ı biraz daha yakından tanıyalım.


  Gerçek Adı: Phillip Jack Brooks
  Memleketi: Illinois, Chicago
  Doğum Tarihi: 26 Ekim 1978
  İlk Güreştiği Yıl: 1999
  Eğitmenleri: Ace Steel, Dave Taylor, Fit Finlay, William Regal
  Bitirici Hareketi: Go 2 Sleep

  [​IMG]

  Önemli Başarıları ve Kazandığı Kemerler

  WWE: World Heavyweight Champion (2), ECW Champion, World Tag Team Champion, Mr. Money in the Bank
  Ring of Honor: ROH World Champion, ROH World Tag Team Champion
  Ohio Valley Wrestling: OVW Heavyweight Champion, OVW TV Champion, OVW Southern Tag Team Champion
  forumdaslar.com
  CM Punk'ın Doğuşu

  [​IMG]

  CM Punk da çoğu güreşçi gibi kariyerine arka bahçede güreşerek başladı. Erkek kardeşi ve birkaç arkadaşıyla beraber Lunatic Wrestling Federation'ı oluşturduktan sonra, Phil, federasyondaki güreşçilerden CM Venom ile Chick Magnets grubunu kurdu ve günümüzde de kullandığı CM Punk ismini bu şekilde aldı. Daha sonra bu federasyon gitgide büyüdü ve arkadaşlarının aksine Punk, güreşçi ciddiye aldığını göstererek profesyonel güreşçi olmaya karar verdi.

  Güreşçi olabilmek için Steel Domain adındaki bir güreş okuluna kendini yazdırarak ilk adımını atmış oldu. Bu okulda Ace Steel, Danny Dominion ve Kevin Quinn gibi isimlerle çalıştı. Ayrıca CM Punk, bu okulda daha sonra Indy federasyonlarda Colt Cabana adı altında güreşen ama, WWE'de Scotty Goldman adıyla tanıdığımız Scott Colton ile tanıştı. Colton ve Punk okuldan sonra da birlikte çalışmaya devam ettiler. CM Punk, okuldan Colt Cabana ve Adam Pearce gibi daha sonra meşhur olacak isimlerle birlikte mezun oldu ve küçük federasyonlarda güreşmeye başladı.

  Büyük bir kesim tarafından, CM Punk'ın asıl yükseldiği federasyon olarak IWA-MS federasyonu gösterilir. Punk, bu federasyonda Colt Cabana ve Chris Hero gibi isimlerle bugün bile hatırlanan çekişmeler yaşadı. Bu çekişmelerin ardından Punk; Cabana, AJ Styles, hatta Eddie Guerrero gibi isimleri yenerek yükseldi ve kemer kazanma başarısını gösterdi. Punk, Chris Hero ile girdiği çekişmede 55 dakika süren bir TLC maçı, 93 dakika süren bir maç ve 60 dakika sonunda beraberlikle sonuçlanan birkaç maça imza attı.

  [​IMG]


  [​IMG]
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 24 Nis 2013
 2. Cevap: CM Punk Resimleri

  Gıcık adam.
   
 3. Cevap: CM Punk Resimleri

  en sonuncu resmi süperrr
   
 4. Cevap: CM Punk Resimleri

  Ben bu adamı hiç sevmiyorum.
   
 5. Cevap: CM Punk Resimleri

  Bence punk edge ozenio edge undertakerden money ın the bank le aldi hemen tus yapdı olmadı sora spear yapdı oldu punk da hamen tus yapdı sonra go 2 sleep yapdı yendi
   
 6. Cevap: CM Punk Resimleri

  Neyi anlattın ben ta anlamadım da :S