Çocuk Odası Dekorasyonu 2016

'Kadınca' forumunda Habibe tarafından 19 May 2016 tarihinde açılan konu

 1. Çocuk Odası Dekorasyonu 2016

  [​IMG]
  En kıymetli varlıklarımız çocuklarımıza herşeyin en güzelini vermek isteriz. Güzel bir eğitim, güzel bir hayat… Güzellikler içinde olsunlar isteriz. Bu nedenle eve gelince kendilerine ait bir ortam olan odalarını da en şık şekilde süslemek en büyük hedefimiz olur.

  Çocuk odası dekorasyonunda dikkat etmemiz gereken hususları göz ardı etmeden hem kullanışlı hemde şık bir oda hazırlamanın püf noktalarını vereceğiz yazımızda.

  Güvenlik her şeyden önce gelmeli çocuk odası dekorasyonunda. Çocuklarımızın yaş grubuna uygun aksesuarlar seçmeli ve onlara zarar verecek herşeyden uzak durmalıyız. Dolaplar, raflar duvara dikkatlice usta eller tarafından monte edilmelidir. Bu noktayı asla gözden kaçırmayın. Afacan çocukların ne zaman nasıl bir muzurluk yapacağını hiçbirimiz tahmin edemeyiz.

  Güvenlik sağlandıktan sonra 2014 moda renklerine bir göz atmakta fayda var. Çocuğumuzun cinsiyetini de göz önünde bulundurarak yılın moda renkleri olan, yeşil, mavi, turuncu, sarı ve pembe tonlarında mobilya seçimine bakabiliriz. Benim şahsi düşüncem mobilyada beyaz rengin hakim olması. Aksesuarları ise birbirine uyumlu tonlardan seçebilirsiniz.

  Şimdi gelelim örnek modellere. Farklı firmaların tasarladığı birbirinden şık çocuk odası modelleri sizler için fikir verebilir.  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
Yükleniyor...