Çok Güzel Alyans Modelleri

'Kadınca' forumunda ZORBEY tarafından 29 Haz 2011 tarihinde açılan konu

 1. Alyans seçerken nelere dikkat edilmelidir.

  Alyans seçiminde seçtiğiniz alyansın genişliği parmağınıza uygun olmalıdır. Parmağınızı rahatsız edecek genişlikte olursa gün içerisinde alyansınızı çıkarmanızı gerektirecek ölçüde kötü bir durumla karşılaşabilirsiniz.

  Alyansınızın üzerindeki desen veya taşların girinti ve çıkıntıları yaptığınız işe uygun olmalıdır(bir yere takılmayacak ve yaptığınız işte yıpranmayacak bir model)

  Alyansınızın desen ve modeli yaşınıza uygun olmalıdır.(Büyük ve dikkat çekici desenlerin daha büyük yaş gruplarına, desenleri daha ince ve küçük olanların daha küçük yaş gruplarına hitap ettiğini bilmelisiniz.) Bu aşırı önemli bir detay olmayıp, desenlerin şaşaası veya ince, zarifliği kişinin zevkine göre de şekillenebilir.

  Alyansınızı gelin adayımız tek taş ile aynı parmağa takacaksa (ki genellikle aynı parmağa takmanızı tavsiye etmiyorum) alyansınız tek taşın üzerine çektiği dikkatleri dağıtmamasına dikkat etmelisiniz. Mesela bayanın alyansında taş varsa bunlar küçük olmalı mümkünse hiç olmamalıdır.
  Alyansın üzerinde derin şeritler ve küçük taşların etrafında kir veya sabun gibi maddeler birikebileceğini göz önünde bulundurmalısınız.

  Alyansı alırken mutlaka farklı yerlere sorup fikir edinmelisiniz. “başka yerde bulamazsınız”, “en uygun model bu”, “bu en çok yakıştı” gibi sözlerden çok daha çok model görüp daha iyi fikir edinmeye çalışmalısınız.

  Yüzük fiyatlarının sadece altının gram fiyatına göre şekillendiğini düşünmeyin. Yüzükte kullanılan malzemelerin, taş süslemeler ve desen gibi el işçiliklerinin de fiyatı etkilediğini bilmeniz gerek. Bu ise fiyatların değişken olduğunu ve fiyatlarda indirim gibi seçeneklerin olduğunu gösteriyor.

  Yeni alyans yüzük modelleri
  Çok Güzel Alyans Modelleri-1. Çok Güzel Alyans Modelleri-2. Çok Güzel Alyans Modelleri-3. Çok Güzel Alyans Modelleri-4. Çok Güzel Alyans Modelleri-5. Çok Güzel Alyans Modelleri-6. Çok Güzel Alyans Modelleri-7. Çok Güzel Alyans Modelleri-8. Çok Güzel Alyans Modelleri-9.
   
Yükleniyor...