Cuma mesajları facede paylaş

'Sosyal Medya' forumunda Yasemin tarafından 8 Şub 2013 tarihinde açılan konu

 1. Cuma mesajları facede paylaşın  Facede paylaşmanız için sizlere Cuma mesajları hazırladık en güzel cuma mesajlarının içinden seçdiğimiz bu güzel mesajlar ile facebook sayfanızda sevdiklerinizin ve arkadaşlarınızın Cumalarını kutlayabilirsiniz.En Güzel Cuma Mesajları facede paylaşın...Hayırlı Cumalar..

  Cuma günü geldiği için sevinen bir mümine,kıyamete kadar hergün,o kadar sevap verilir ki,adedini Allah'u Teala bilir.

  Allah'u Teala Cuma gününü Müslümanlara mahsus kılmıştır.Cuma namazı vaktinde alış-veriş günahtır.

  Cuma günü yapılan ibadetlere,başka günde yapılanların,en az iki katı verilir.Buna karşılık,Cuma günü işlenen günahlar da iki kat yazılır.

  Cuma günleri,duanın kabul olacağı bir an vardır.Cuma'nın gündüzü,gecesinden daha kıymetlidir.


  Cuma günü,iyiliklerin hazinesidir ve güzel şeylerin menbaıdır.

  Günlerin en kıymetlisi cuma dır.Cuma günü Bayaram günlerinden ve Aşura gününden daha kıymetlidir.Cuma dünyada ve Cennette müminlerin bayramıdır.


  Selatü selaya yolladim Mevlaya, sen cümlemizin muradini ver gelecek Cumaya.Allah cumanızı kabul ve mübarek eylesin..

  Günler bize dostların güzelliğiyle, geceler onların dualarıyla mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamızsa sizlerin sevgisi. Cumanız mübarek olsun


  Kul nafilelerle bana durmadan yaklaşır, nihayet onu severim Bir kere de onu sevdim mi, artık o kulumun işiteceği kulağı olurum, göreceği gözü olurum (Kudsi Hadis) sevilen kullardan olmak duasıyla cumanız mübarek olsun.

  Rabbim sen kalbi kırıkların sığınağı, yolda kalmışların yoldaşı, sen yalnızlığıma arkadaş olan ve tüm gönüllerin dert ortağısın. Beni benden uzağa at, senden uzağa atma. Cumanız mübarek olsun.

  Bildirdiğin ve gizlediğin tüm isimlerini ve Kuran-ı Kerimi, kalbimizin baharı, gönlümüzün nuru, sıkıntımızın ilacı yap. Hayırlı Cumalar


  Özünün hakikati ve yüzünün nuru üzerine yemin ederiz ki, Sana duyduğumuz ihtiyaç, Senin zenginliğine denk! Sana olan ihtiyacımız Senin büyüklüğün kadar. Cumanız mübarek olsun


  Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek dinimizin seçtiği haftanın özel günü olan cumanızı kutlarım.


  Cuma günü,günlerin en kıymetlisi,Müslümanların bayramıdır.Diğer bayram günlerinden daha kıymetlidir. Adem aleyhisselam,Cuma günü yaratıldı.Cuma günü Cennetten çıkarıldı.Cennettekiler Allah'u Teala'yı Cuma günleri göreceklerdir.  [​IMG]
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Cuma mesajları facede
 1. EyLüL
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  853
 2. Demet
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  912
 3. Burcu
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  4,242
 4. Burcu
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  4,420
 5. Burcu
  Yanıt:
  1
  Gösterim:
  1,565