Daum'la devam

'Haberler' forumunda cCasT tarafından 17 Haz 2010 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]

  Dün gece İstanbul'a gelen Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum, yönetimle yaptığı görüşmenin ardından takımının başında olduğunu açıkladı.

  Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki kulüp binasında kulüp yöneticileri ile bir araya gelen Alman teknik adam Christoph Daum, toplantı sonrası basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "2 yıl daha görevimin başındayım. Yarın 09.00'dan itibaren çalışmalarıma devam edeceğim. Fenerbahçe ile 2 yıllık sözleşmem var. 2 yıl boyunca Fenerbahçe teknik direktörü olarak kalacağımı umut ediyorum" dedi.

  Basın mensuplarının ısrarlı sorularını yanıtsız bırakan Daum, medyada kendisiyle ilgili çıkan haberlere de tepki göstererek, "Bugüne kadar hakkımda çok haber yapıldı. Çok spekülasyon oluştu. Ancak bugün de sorularınızı yanıtlamayacağım, sadece açıklama yapıyorum. Başkanla da görüştükten sonra tüm spekülasyonlar son bulmuş oldu. Benim görevden alınıp başkasının yerime geleceği yönünde yapılan tüm haberler çürümüş oldu. Ben Fenerbahçe için çalışıyorum. Fenerbahçe ile ilgili ileriye dönük çok iyi planlarımız var. Çok iyi projelerimiz var. Bunları yerine getirmeye çalışacağım" diye konuştu.

  Alman teknik adam, basın mensuplarına da bir çağrıda bulunarak, "Bundan sonra benimle ilgili öğrenmek istediğiniz bir şey varsa lütfen beni arayın. Müsait olduğum sürece size cevap veririm" dedi.

  " YAZILI BİLGİ İSTEDİK"

  Fenerbahçe Kulübü, Alman teknik adam Christoph Daum'un görevine devam edeceğini açıklamasının ardından Alman teknik adamla yapılan görüşmenin detaylarını duyurdu.

  Fenerbahçe Kulübü resmi internet sitesi aracılığıyla yaptığı açıklamada, Alman teknik adam Christoph Daum'la bugün Şükrü Saracoğlu Stadı'nda kulüp binasında yapılan görüşmenin detaylarını kamuoyuyla paylaştı. Görüşmede, Daum'la, kulüple olan sözleşmesinin sınırları belirlenmiş görevleri ve bu görevlere ilişkin ortaya çıkan sonuçların değerlendirildiği vurgulanarak, "Bu değerlendirmenin sonucunda, Sayın Daum'un çalışmasının sözleşmeyle belirlenmiş çerçevede ve geçen sezonun başından bu yana uygulanan Sportif Direktörlük modeline bağlı kalınarak yürütüleceği kendisine bildirilmiştir.

  Ayrıca, Sayın Daum'la yapılan değerlendirmenin ardından Yardımcı Antrenör Ayhan Tumani, Kaleci Antrenörü Holger Gehrke ve BT Uzmanı Marcel Daum'un kulübümüzle ilişiklerinin kesilmesi kararlaştırılmıştır" denildi.

  Açıklamada ayrıca Daum'dan basında çıkan iddialarla ilgili olarak yazılı bir savunma istendiği de vurgulanarak, "Basında Sayın Daum'a atfen çıkan haberlerle ilgili; Sayın Daum haberlerin tamamının uydurma ve yalan olduğunu beyan etmiş, bunun üzerine kendisinden yönetimimize yazılı bilgi vermesi istenmiştir. Sayın Daum önümüzdeki günlerde basında yer alan ve kendisinin yalan olduğunu ifade ettiği haberlerle ilgili olarak da bir basın toplantısı yapacaktır" ifadelerine yer verildi.

  Daum'un yarından itibaren kendisinden istenilen sağlık kontrollerinden geçeceği ve Samandıra Can Bartu Tesisleri'ndeki mesaisine başlayacağı da açıklamanın sonunda kamuoyuna duyuruldu.
   
 2. Cevap: Daum'la devam

  Hadi Ya Fener Yine Şampiyonluktan Düştü Fenerliler Daha Şampiyonluk Beklemesin..
   
Yükleniyor...