Day One Dizisi

'Popüler Diziler' forumunda YAREN tarafından 17 May 2009 tarihinde açılan konu

 1. Lost’un yapımcısından yeni bir gizemli dizi..

  NBC’nin, Day One isimli yeni dizisinde,insanlığın yok olduğu büyük bir felaketten mucize eseri kurtulmayı başaran California Apartmanı sakinlerinin yaşam mücadelesini ekrana taşıyor.

  [​IMG]

  Gerek Holywood,gerek TV yapımlarında çokça işlenmiş, dünyanın yok olma tehlikesiyle karşılaşmasını anlatan yapımlar son zamanlarda yine çoğaldı. Ama Universal Media, bu tarz hikayelere farklı bir bakış açısı getirerek dünyada gerçekleşen büyük bir felaketin ardından yaşananları konu alan bir dizi hazırlıyor.

  Diziyle ilgili alınan ilk duyumlar oldukça olumlu.. “Day One” ismiyle yeni sezonda NBC’de yayınlanacak olan yapım, dünyada yaşanan ve insanlığın büyük bir bölümünün yok olmasına neden olan felaketten sonraki ilk günle başlıyor. Felaketten mucize eseri hayatta kalmayı başaran California Apartmanı sakinleri, kendilerine geldiklerinde artık yaşamanın neredeyse olanaksız olduğu bir dünyayla karşılaşıyor. Hikayenin gelişiminde ise California Apartmanı sakinlerinin eskisi gibi olmayan bir dünyada verdikleri hayat mücadelesi, yaşanan felaketin ardındaki sırlar ve nasıl hayatta kaldıklarının gizemli öyküsü yer alıyor.

  Dizinin başrollerinde David Lyons, Julie Ganzalo ve Adam Campbell oynarken senaristliğini Heroes ve Lost gibi yapımlara imzasını atmış Jesse Alexander yapıyor.


   
 2. Cevap: Day One Dizisi 2009

  Lost Lost Lost... dediniz müptelası oldum Lostun şimdi her Cuma yeni bölümlerini merakla bekliyorum birde başıma Day One çıkarma nolur Yarenim bir hafta geçmek bilmiyor yeni bölümü beklerken :(
   
Yükleniyor...