Deniz Seki Nasıl Zayıfladı?

'Medya Bölümü' forumunda Yasemin tarafından 25 Şub 2014 tarihinde açılan konu

 1. Deniz Seki Nasıl 15 Kilo Birden Verdi  Uzun yıllardır fazla kilolarıyla başı dertte olan güzel sesli şarkıcı Deniz Seki yeni görüntüsüyle tüm hayranlarını şaşırttı.Peki Deniz Seki nasıl zayıfladı 15 kiloyu nasıl verdi bu kadar kısa bir zaman içersinde güzel şarkıcı nasıl böyle zayıfladı.İşte merak ettiğiniz tüm bu sorulaırn cevapları yazımızda.


  Güzel şarkıcı Alkali diyeti ile zayıfladığı söyledi.Peki nedir Alkali diyeti ve bu diyetin amacı nedir

  Bu diyetin amacı; vücudumuza aldığımız alkali oluşturan besinlerin miktarının, asit oluşturan besinlerin miktarından daha fazla olmasını sağlayarak PH seviyesini dengede tutmaktır. Bu diyette seçimler, besinlerin asitlik derecesine göre yapılmaktadır. Yüksek asitli besinlerin potasyum, magnezyum, kalsiyum ve sodyum dengesizliğine sebep olarak bireylerde sağlık risklerini artırdığı öngörülmektedir.

  Alkali diyet nasıl yapılır

  Alkali diyetin temeli; et, süt, şeker, kafein, alkol, yapay ve işlenmiş gıdaları tüketmekten kaçınarak daha fazla taze meyve ve sebze, kuruyemiş tüketerek vücudun PH seviyesini dengede tutmaktır.Bu diyet, sağlıklı beslenme prensiplerini içeriyor gibi görünmekle birlikte özellikle süt, yoğurt, peynir gibi hem protein hem de kalsiyum kaynağı olan besinlerin yeterli düzeyde tüketilmemesine neden olmaktadır. İleriki yaşlar için ciddi kemik ve eklem problemlerine neden olabilir.

  Meyve ve sebze tüketimine teşvik ettiği için de sağlık için önemli yararları olduğu da söylenebilir. Artılar ve eksiler göz önünde bulundurulduğunda; sağlığınızı koruyabilmek için bazı besinleri kısıtlamak yerine her dönemde süt grubu, et grubu, ekmek grubu, sebze-meyve grubundan yeterli olacak şekilde almaya özen göstermelisiniz hepsi bu kadar.

  deniz-seki-nasil-zayifladi-.

  Son olarak küçük bir hatırlatmada bulunmak istiyorum tüm bayanlara ve beylere;Siz siz olun böyle diyetleri hiçbir zaman doktorunuza danışmadan yapmayın.Sağlığınız uygunsa doktorunuza danştıktan sonra bu gibi diyetleri uygulayabilirsiniz yada size uygun hazırlanan bir diyet listesi ile zayıflayabilirsiniz.
   
Yükleniyor...