Deniz Seki Okyanus Albümü 2010

'Medya Bölümü' forumunda eftelya tarafından 26 Kas 2009 tarihinde açılan konu


 1. Deniz Seki Okyanus 2010
  Deniz Seki artık özgür!..
  [​IMG]

  Deniz Seki, uyuşturucu kullanımı sebebiyle girdiği cezaevinden çıktıktan sonra ilk kez basına açıklama yaptı. Duygusal açıklamalarıyla Deniz'in okyanusa dönüşmesi...

  ''Arkadaşlar. Tam dokuz aydır mikrofunumdan ayrıyım. Şu an benim için çok önemli. Sizler de benim kadim dostlarımsınız. Sizleri şarkıyla kucaklamak istedim.


  Heyecanımı affedin ne olur. Yaklaşık dokuz aydır kamerealardan uzak yaşıyorum. Desteklerinizi hiç esirgemediniz. Hepinize çok teşekkür ediyorum.


  Aslında söyleyecek çok şeyim yok. Şarkılarımdan başka söyleyecek başka şeyim yok. Heyecanımı mazur görün. Benim ana dilim müzik. Ne diyim.


  Bu şarkıyı kalbim için yazdım. Çünkü kalbimi çok üzdüm. Artık kalbimi üzmek istemiyorum. O benim için çok kıymetli.
  Şu anda çok bambaşka bir Deniz'im ben.


  Deniz olarak gittim, okyanus olarak döndüm.


  Çok tuhaf bir yolculuktu. Maneviyatı çok yüksek. İçinde hayata dair çok tecrübeler var. O yüzden özgürlüğün kıymetini bilin.


  Kitap yazmayı çok isterim. İnşallah önümüzdeki günlerde biriktirdiğim notlarımı düzenleyeceğim. Ama bunun için çok çalışmam lazım.


  Orada kendimi yalnız hissetmedim. Çok kocaman bir ailem var. Onlarla gurur duyuyorum. İki kardeşim annem akrabalarım halalarım. O kadar büyük bir nefes ki...


  Aynı zamanda sevenlerim hayranlarım. Onlar da aynı çileyi çeker gibiydi. O mektupların hepsi çekmecemde.


  Mektupları defalarca okudum. Kendimi yalnız hisssetmeme fırsat vermedi ailem. Şarklılarım da beni yalnız bırakmadı. Meğer ne kadar çok seviliyormuşum. Ne kadar vefalı arkadaşlarım varmış. Hiç ummadığım dostlarım oldu. Orası sırat köprüsü gibiydi.


  Aşk benim için vazgeçilmez birşey. Aşk olmadan hayat yaşanır mı. Ben aşka aşığım. Şu anda özgürlüğe aşığım.


  Ben değiştim herşeyden önce. Şu anda hayatımı yeniden yorumlama aşamasındayım. Beni çok heyecanlandırıyor ve farklı kılıyor.

  Bir taraftan çok enteresan bir hayat hikayesi. Bir taraftan da Allah'ın sevgili kuluymuşum. Ben sizleri orada hep seyrettim. Dokuz aydır sizlerden uzaktım.


  Komple bir değişim içindeyim. Böyle olsun istedim. Böyle olmasını uygun gördüm. Eski ekibimle 7 yıllık bir hukukumuz var. Onlar bana kırgın değil. Gerçek müzisyenler birbirlerine kırılmazlar.''


  Yaşamının belkide en zor dönemini hapisaneye girerek yaşayan Deniz Seki müzik dünyasına “Okyanus” olarak geri dönüyor.

  Başına gelen kötü olaylardan ders çıkardığını söyleyen Deniz Seki bu olaylardan sonra olgunlaştığınıda dile getirdi.Şimdilerde ise Deniz Seki olaylı günlerin ardından yine müzik dünyasına döndü.5 Aralık’ta İstanbul Bostancı Gösteri Merkezin'de hayranları ile buluşmaya hazırlanıyor.

  Seki’nin “Okyanus” adlı albümü 2010 yılına slow şarkılarla damgasını vuracak görünüyor.


   

Yükleniyor...