Derse Başlamadan Önce Okunacak Dua

'Dualar ve Faziletleri' forumunda Yasemin tarafından 17 Kas 2013 tarihinde açılan konu

 1. Sevgili öğrenciler ders yapmaya başlamadan önce aşağıda sizlerle paylaşacağımız duayı mutlaka okumanızı tavsiye ediyoruz.Özellikle denenmiştir ve gerçekten bu duayı okuyarak ders yapmaya başlayan minik oğlum gayet sakin sabırlı bir şekilde dersini yaptı.Hemen yazıp çalışma massasının üzerine yapıştırdım ki derse başlamadna önce mutlaka okusun :f63:

  [IMGALT=https://forumdaslar.com/upl/uploads/ders-yapmaya-baslamadan-okunacak-dua-24084.jpeg]ders-yapmaya-baslamadan-okunacak-dua-24084[/IMGALT]

  Sizlerde bu duayı bir kağıda yazıp çalışma odanıda uygun bir yere asabilirsiniz ve ders yapmaya başlamadan önce okuyabilirsiniz.

  Imam-ı Sünûsi diyor ki:Bu duanın feyzi ve bereketi çoktur. Derse başlamadan önce bu duayı okuyan öğrencinin Allah Teala zihnini açar. Onu unutkanlıktan korur. Ayrıca Öğrencinin Dersi en iyi sekilde anlamasını saglar.

  Ders Çalışmaya Başlamadan Önce Okunacak Dua

  Bismillahirrahmanirrahıym

  Ve sübhânellâhi vel hamdü lillahi ve la ilâhe illellâhü vallahü ekber Ve la havle ve la kuvvete illâ billahil aliyyil azıym Adede külli harfin kütibe ve yüktebü ebedel abidine ve dehrad dahirîn
   
Yükleniyor...