Diamond pırlanta taşlı cep özellikleri

'Teknoloji Haberleri' forumunda Dark tarafından 10 Tem 2010 tarihinde açılan konu

 1. diamond pırlanta fiyatları


  General Mobile Diamond: Pırlanta

  General Mobile’ın Swarovski taşlarıyla süslenmiş büyüleyici tasarıma sahip çift sim kartlı cep telefonu Diamond. Küçük boyutlarının yanında QWERTY klavyeye sahip telefonun MSN, Twitter, Facebook, Skype, Yahoo Messenger, GTalk gibi araçları da mevcut.

  [​IMG]

  General Mobile DiamondGeneral Mobile Diamond özellikleri:

  70 x 70 x 16.3 mm boyutlarında, 75 gram ağırlık
  Handsfree, Bluetooth, Ses kaydı
  3 saat konuşma, 180 saat bekleme süresi
  Uçuş modu, USB Desteği, E-posta Desteği
  262144 renkli, 240 x 320 px ekran
  20 MB dahili hafıza, Harici hafıza desteği
  3.2 MP kamera, Görüntü efektleri
  Swarovski taşlarıyla süslenmiş şık tasarım
  Çift sim kart desteği


  Eda Taşpınar'ın tanıttığı, telefon

  [​IMG]

  General Mobile (GM) Türkiye Distribütörü Gençcell'in Yönetim Kurulu Üyesi Muzaffer Gölcü, sosyetik güzel Eda Taşpınar'ın tanıttığı, Swarovski taşlarla süslü Diamond modelinin yok sattığını belirterek, "15 Haziran'da gelen gelen 10 bin adetlik ilk parti 1 haftada tükendi, 20 bin adetlik ikinci partiyi de bayilere ulaştırdık" dedi. Türkiye'de geçen sene 650 bin telefon satarak pazarda yüzde 4'lük bir paya sahip olduklarını açıklayan Gölcü, hedeflerinin bu yıl 1 milyon telefon satıp pazar paylarını yüzde 10'a çıkarmak olduğunu söyledi. Türkiye'de şubat ayından bu yana 20 bin adet GM telefon ürettiklerini anlatan Gölcü, bunun 2 bine yakınını ihraç ettiklerine de dikkat çekti.

  "Eda Taşpınar, Diamond'un hedef kitlesine bire bir uydu" diyen Muzaffer Gölcü, 1 haftada 10 bin adetlik ilk partinin tükendiğini ve 20 bin adetlik ikinci siparişi piyasa sürdüklerini söyledi. Diamond'un özel bir telefon olduğunu ifade eden Gölcü, Swarovski taşlarla süslü olan bu modelin özellikle bayanlara yönelik bir cihaz olduğunu kaydetti. "Bu modelle risk aldık" diyen Gölcü, Eda Taşpınar ne giyerse ya da ne kullanırsa onu satın almak isteyen bir kitlenin olduğunu ve satış rakamlarından kendilerini de şaşırttığını ve dünyada Swaroski taşlarla süslü ilk telefonun General Mobile Diamond olduğunu sözlerine ekledi.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 23 May 2013
 2. Cevap: Diamond pırlanta taşlı cep özellikleri

  Dark böyle yeni ve bol fonksiyonlu telefon modellerini tanıtıyorsun.Sonra satın alıp geliyorlar bize.:f196:Hoca burası olmadı,Reis şunu yapamadım... :)
   
 3. Cevap: Diamond pırlanta taşlı cep özellikleri

  Alemsin:f30::f30::f30:
   
Yükleniyor...