Dilek Livaneli Kimdir Resimleri

'Biyografi' forumunda Yasemin tarafından 11 Şub 2013 tarihinde açılan konu

 1. Dilek Livaneli Hayatı Fotoğrafları  İzlerken gözlerim doldu böyle öğretmenlerimizde varmış öyle güzel işler yapıyorki bu genç öğretmen izlerken duygulanmamak gerçekten çok zor çocuklara ve ailelerine bir umut ışığı gibi doğmuş yaşayan bir çalışı kuşu diye anlandırıyorlar Dilek öğretmeni..

  Dilek Livaneli Samsun'un Çarşamba İlçesi'ndeki Kumköy İlkokulu'nda göre yapıyor.Dilek Livaneli 4 yıldır görev yapan sınıf öğretmeni 32 yaşındaki Dilek Livaneli, yaptığı çalışmalarla takdir topladı. Geçen yıl bakanlık tarafından Samsun'da 'yılın mesleğinde fark yaratan öğretmeni seçilen Livaneli, öğrencilerinin eğitiminin yanında velileri için de proje hazırlayıp meslek edindirme kursu düzenledi.Dilek Livaneli, okuma yazma kursu açtı, köylü kadınları operayla tanıştırdı.

  Dilek Livaneli Çarşamba İlçesi'ne 15 kilometre uzaklıktaki Kumköy İlkokulu'nun müdür yetkili sınıf öğretmeni olan 1 çocuk annesi Dilek Livaneli, 4 yıldır görev yaptığı okulda yaptığı çalışmalar sonucunda Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Samsun'da 2012'de 'yılın mesleğinde fark yaratan öğretmeni' seçilmiştir.Öğrencilerin yanı sıra anneleri içinde çalışmalar yapan Dilek Öğretmen bencede her ödülü hakediyor..İnşallah böyle öğretmenlerimiz çoğalır ülkemizde çocuklarımız böyle öğretmenler sayesinde en iyi şekilde yetiştirilir...

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
Yükleniyor...